Neler Yeni

Çözüldü✓ teknobiyotik güvenilir mi? alınır mı? r5 5600 ?

mehmet14

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
mehmet
hocam tavsiye için konu açtım kimseye hakaret etmene gerek yok saygı duyuyorum ama uzatmanın bir anlamı yok

fspdrop

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
153
İsim
ibrahim
amazon üzerinden linkteki firmadan ürün almıştım VGA kablosu. amazon ticket açtığı halde ciddiye alıp iletişime geçmediler bende önermiyorum.

Mechanist

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,905
İsim
Sarp Yılmaz
bilader sen ne anlatiyorsun benim ne yasadigimi biliyormusunda boyle gevsek gevsek konusuyorsun bana karsi 2019 da ordan toplama pc aldim ekran karti arizali cikti (uretim hatali) garantiye gonderdim ekstra ucret istediler garantide belese olmaz dediler google dan kotu yorum yaptim beni arayip tehtit ettiler yorumu sil yoksa kasanin basina birsey gelebilir kargoda kaybolabilir dediler vesaire vesaire bir daha suzme sazan gibi yorum yapmadan beynini kullanmaya calis kucuk kardesim benim
Aynen abim ordan bir tane de malbora touchblue alayım ben :D
ayrıca sen bir olay yaşadın diye herkes yaşamak zorunda değil bizim başımıza niye gelmedi ?? diğer insanların başına niye gelmedi bir düşün sazan ben miyim yoksa sen mi ?
ayrıca ben senin kardeşin değilim.

Zamazingoo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
221
İsim
İbrahim Toglu
hocam tavsiye için konu açtım kimseye hakaret etmene gerek yok saygı duyuyorum ama uzatmanın bir anlamı yok
Bizzat maxima v20 kasa alıp iade etme sürecim oldu. İade sürecinde herhangi bir sorun yaşamadım 14 günlük yasal para iadesi sürecinde de iade ettiler.Burada tek sorun bir amazon,hepsiburada,trendyol,hatta n11 gibi kurumsal olmamaları. Yani,alacağınız ürün cpu ve sorunlu çıkma olasılığı çok daha düşük ancak 'beğenmedim iade ediyorum' gibi bir yaklaşımınızda yukarıda saydığım markalar kadar kurumsal davranmayabilirler. O hissi alışveriş yapınca anlarsınız.

Dahası  
Reaksiyon skoru
224
İsim
Barış
Aynen abim ordan bir tane de malbora touchblue alayım ben :D
ayrıca sen bir olay yaşadın diye herkes yaşamak zorunda değil bizim başımıza niye gelmedi ?? diğer insanların başına niye gelmedi bir düşün sazan ben miyim yoksa sen mi ?
ayrıca ben senin kardeşin değilim.
sen 15 yasinda bir ergen bebe oldugun icin kardesim oluyorsun senin hicbir bilgin yokken benim yasadigimi yalanliyorsun bunuda anca ergen ilgi cekmek isteyen bebe yapar nerde nasil konusacagini bilmediginde belli zaten

Mechanist

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,905
İsim
Sarp Yılmaz
sen 15 yasinda bir ergen bebe oldugun icin kardesim oluyorsun senin hicbir bilgin yokken benim yasadigimi yalanliyorsun bunuda anca ergen ilgi cekmek isteyen bebe yapar nerde nasil konusacagini bilmediginde belli zaten
tamam abim 15 yaşında numara vereyim istiyorsan gel özelden bak bakalım 15 mi değil mi hadi git başka kapıya canım burnumda zaten senle uğraşamam

Dahası  
Reaksiyon skoru
224
İsim
Barış
tamam abim 15 yaşında numara vereyim istiyorsan gel özelden bak bakalım 15 mi değil mi hadi git başka kapıya canım burnumda zaten senle uğraşamam
ver abicim burnundaki cani rahatlatayim
Mesaj otomatik birleştirildi:

ee numara nerde bebe babanin izni olmadan numarani veremiyormusun yoksa?

Son düzenleme:
Top Bottom