Neler Yeni

Teknobiyotik P2XT vs El Capitan

RTX 7090Ti

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,600
İsim
......

Kreus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Emre Akbaba
Teknobiyotikte sistemi toplamaları ve test etmeleri için 100tl gibi bir fiyat daha ödüyorsun 6360a geliyor ayrıca ramler 3200 mhz ve Hp daha önce Hp kullanan biriyle hiç konuşmadım Ram kalitesini kasa ve güç kaynağı farkıda var ayrıca anakart el capitan da daha iyi ekran kartı yönünde ise diğer sistem bir tık daha önce soğutması daha iyi olduğu için seçim senin doğru seçimi yap ve satın al Sonuçta 2 3 aylık bir şey almıyorsun

RTX 7090Ti

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,600
İsim
......
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Teknobiyotikte sistemi toplamaları ve test etmeleri için 100tl gibi bir fiyat daha ödüyorsun 6360a geliyor ayrıca ramler 3200 mhz ve Hp daha önce Hp kullanan biriyle hiç konuşmadım RAM kalitesini kasa ve güç kaynağı farkıda var ayrıca anakart el capitan da daha iyi ekran kartı yönünde ise diğer sistem bir tık daha önce soğutması daha iyi olduğu için seçim senin doğru seçimi yap ve satın al Sonuçta 2 3 aylık bir şey almıyorsun
sistemi toplamalı için 40tl yazıyor da test etmek için 100tl ne demek ya? Dolandırıcılıktır aga bu. Bir de eğer el capitan alırsam 3600 ü 3 ay stock ile kullanmak zorunda kalacağım bütçemi 100tl aşıyor zaten.

Kreus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Emre Akbaba
sistemi toplamalı için 40tl yazıyor da test etmek için 100tl ne demek ya? Dolandırıcılıktır aga bu. Bir de eğer el capitan alırsam 3600 ü 3 ay stock ile kullanmak zorunda kalacağım bütçemi 100tl aşıyor zaten.
Oyun için kullanıcaksan stock soğutucu sana belli bir dönem yeterli olur

RTX 7090Ti

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,600
İsim
......
Oyun için de olsa stock un çok ısındığı "söyleniyor" msi core frozr s almayı düşünüyorum. Daha küçük bir şey işimi görür mü?

Kreus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Emre Akbaba
Oyun için de olsa stock un çok ısındığı "söyleniyor" MSI core frozr s almayı düşünüyorum. Daha küçük bir şey işimi görür mü?
Yetersiz kaldığı doğru ancak oyun oynayanlar. İçin ölümcül bir fark var diyemem bir süre stock soğutucuyla kullanmaktan bir zarar gelmez sorun olmaz yani daha sonra alırsın. Diğer soruna gelince daha küçük bir şey alırsan zaten stock soğutucunun gördüğü işi görücek boşuna para vermiş olursun

RTX 7090Ti

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,600
İsim
......
Yetersiz kaldığı doğru ancak oyun oynayanlar. İçin ölümcül bir fark var diyemem bir süre stock soğutucuyla kullanmaktan bir zarar gelmez sorun olmaz yani daha sonra alırsın. Diğer soruna gelince daha küçük bir şey alırsan zaten stock soğutucunun gördüğü işi görücek boşuna para vermiş olursun
asus tuf ların ısınması konusunda yorumun nedir? @Abdullah Hacıgül EVO serisinde sorunu çözdüklerini söylüyor ama senin de görüşünü merak ettim. El Capitan da asus tuf 5600xt EVO var.

Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Mert
Tekonibyotik P2XT:https://www.teknobiyotik.com/teknobiyotik-p2xt-oyuncu-bilgisayari.html
ÖZELLEŞTİRME: R5 3600

Fiyat: 6260

El Capitan:https://www.incehesap.com/el-capitan-donanim-arsivi-gaming-PC-fiyati-45726/
ÖZELLEŞTİRME: YOK

Fiyat:6600

Eğer P2XT nin aşağı kalan yanı yok ise almak daha mantıklı çünkü fiyatı çok çok çok daha ucuz. P2XT alıp, soğutucumu upgrade leyebilirim. Veya Depolamayı upgradelerim. Alınır mı? Yoksa El Capitan dan şaşma mı dersiniz?
1 hafta önce 5899 tl idi şimdi zam geldi . Ve ssd çok eski bir model .

Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Mert
O anlamda sormadım :D Sistem olarak hangisini tercih ederdin?
Ben zaten el capitan aldım 😂gelmesini bekliyorum ama 5899 tl den aldım çıkar çıkmaz ama ilk 250 ye giremedim ve geliş süresi bir hafta daha var en az . Bir çok kişi bekliyor

RTX 7090Ti

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,600
İsim
......
Ben zaten el capitan aldım 😂gelmesini bekliyorum ama 5899 tl den aldım çıkar çıkmaz ama ilk 250 ye giremedim ve geliş süresi bir hafta daha var en az . Bir çok kişi bekliyor
İşte bir de o yüzden el capitan almak istemiyorum. Belki de binlerce kişi sipariş etti ve en az 1 ay bekleyceğeim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Top Bottom