Neler Yeni

Teknolojik ürünlerle ilgili eskime takıntısı

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
841
İsim
Buğra
arkadaşlar biraz saçma gelebilir size ama gerçekten çok canımı sıkmaya başladı bu durum mayıs ayında aldığım laptopta 1tb ssd var ve %60 dolu okuma hızı ilk gün ki gibi fakat yazma hızı 14 mb düşmüş ve şuan sanki ssd yavaşlamış eskimiş gibi geliyor gözüme hatta pc den bile soğudum o kadar bunu nasıl aşabilirim sadece ssd ile ilgili değil pc veya teknolojik ürün aldığımda çok kafaya takıyorum bir yerine bişey olmasın diye hergün siliyorum temizliyorum iyice inceliyorum çizik falan var mı hatta laptoptaki tuşlara bile nazik basıyorum ki eskime olmasın diye bu takıntıyı nasıl yenebilirim.

İCarL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
Metehan Doğan
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Toplama - Donanımlar - Ekran hataları - Sistem Toplama.
Allah yardımcın olsun inşAllah halledebilirsin.

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
841
İsim
Buğra
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

okyamuz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Okyanus Öztürk
arkadaşlar biraz saçma gelebilir size ama gerçekten çok canımı sıkmaya başladı bu durum mayıs ayında aldığım laptopta 1tb ssd var ve %60 dolu okuma hızı ilk gün ki gibi fakat yazma hızı 14 mb düşmüş ve şuan sanki ssd yavaşlamış eskimiş gibi geliyor gözüme hatta pc den bile soğudum o kadar bunu nasıl aşabilirim sadece ssd ile ilgili değil pc veya teknolojik ürün aldığımda çok kafaya takıyorum bir yerine bişey olmasın diye hergün siliyorum temizliyorum iyice inceliyorum çizik falan var mı hatta laptoptaki tuşlara bile nazik basıyorum ki eskime olmasın diye bu takıntıyı nasıl yenebilirim.
Cevap kolay yenemezsin. Kendi paranla alınmış bir şey 100 lira bile olsa o parayı kazanmak için emek veriyorsun, bu emeği unutmadığın sürece de yenemezsin.

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
841
İsim
Buğra
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular