Neler Yeni

Yardım Telefon bataryasını optimize etmek?

2Pac

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
207
İsim
Furkan
Arkadaşlar merhaba Samsung cihazımda (diğer markalı cihazlarda oluyor mu bilmiyorum) *#0228# kodunu tuş takımına yazınca batarya optimizasyonuyla ilgili bir sekme açılıyor. Bunun bataryaya yararlı bir etkisi var mıdır? Hızlı biten bataryayı optimize edip daha uzun gitmesini sağladığı söyleniyor.

Son düzenleme:

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan
Arkadaşlar merhaba Samsung cihazımda (diğer markalı cihazlarda oluyor mu bilmiyorum) *#0228# kodunu tuş takımına yazınca batarya optimizasyonuyla ilgili bir sekme açılıyor. Bunun bataryaya yararlı bir etkisi var mıdır? Hızlı biten bataryayı optimize edip daha uzun gitmesine yaradığı söyleniyor.
Denemedim ama çok işe yarayacağini sanmıyorum kim bilir ne ayarlariyla oynuyor optimize etmek istiyorsan ayarlara gir pil e bas oradan optimize etme yeri var zaten en azindan nelerden fedakarlik edecegini görürsün

• Beğen
Reaksiyonlar: 2Pac

2Pac

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
207
İsim
Furkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Denemedim ama çok işe yarayacağini sanmıyorum kim bilir ne ayarlariyla oynuyor optimize etmek istiyorsan ayarlara gir pil e bas oradan optimize etme yeri var zaten en azindan nelerden fedakarlik edecegini görürsün
Tamamdır teşekkürler

Top Bottom