Neler Yeni

Telefon fiyatları düşer mi?

pcsavaşçısı

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,186
İsim
Arda Ardıç
Iphone 11 128 gb geçtiğimiz 5 ay önce 7000 7500 civarlarına bulunuyordu şu an sıfırı nerden baksanız 10k 11 k civarına gidiyor
Benim sorum şu yaza kadar bu telefon fiyatları bir tık düşer mi ona göre para biriktirip xs ve ya 11 almak istiyorum da

Dahası  
Reaksiyon skoru
196
İsim
Ertem
O paraya android al ya da ikinci el iphone dicem de sen illa sıfır iphone istiyorsun herhalde. Düşer mi düşmez mi kestiremiyorum ama bi tık düşebilir gibime geliyor ayrıca indirimleri takip etmende fayda var

şahin doğan

80+ Platinum
iphone 11 iphone 14 tanıtıldığında piyasadan kalkacak fiyatı düşmez. se 3 tanıtılacak zaten 1 ay sonra onun fiyatı 8k civarı olur diye düşünüyorum

slmbnemıstık

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,198
İsim
kedü
İlgilendiği Kategoriler
Motosiklet 🏍️
iphone 11 9k olacağını söyleniyordu ama yalan haber de olabilir

Eren Kurtuluş

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
455
İsim
Eren Kurtuluş
Iphone 11 128 gb geçtiğimiz 5 ay önce 7000 7500 civarlarına bulunuyordu şu an sıfırı nerden baksanız 10k 11 k civarına gidiyor
Benim sorum şu yaza kadar bu telefon fiyatları bir tık düşer mi ona göre para biriktirip xs ve ya 11 almak istiyorum da
yaza kadar beklemek bence çok çok çok daha mantıklı. Yazın İPhone SE 3 çıkacak çok güçlü ve ucuz olacak. 8 9k civarına İPhone 11 den çok daha güçlü bir telefon almış olursun. Kamera olarak bir şey diyemem ama performans olarak SE 3 daha iyi olacaktır.

rave

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
999
İsim
Ahmet Şeker
Fiyatların düştüğü daha önce trde görülmemiş bir şey sanmıyorum düşeceğini.

şahin doğan

80+ Platinum
Fiyatların düştüğü daha önce trde görülmemiş bir şey sanmıyorum düşeceğini.
bi ara fiyatlar düşmüştü çıkış fiyatı 7750 tl olan 128 gb iphone 11 i indirimsiz şekilde 7100 tl ye almıştık

Forjest

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
693
İsim
Murat
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji,bilgisayar,yazılım,açıkkaynak işletim sistemleri,katılımsız programlar,Linux,windows,işletim sistemleri modifikasyonları
Facebook
muratist55
Android gibi büyük bir eko sistem ve cihazları varken amerikan emperyalizmine hizmet eden, bir eko sisteme sahip cihazı alıp kullanmamak gerektiğine inananlardanım buna IOS,Macosx sistemleride dahildir. Cihaz iyidir kötüdür tartışılır! ancak, genel olarak benim şahsi görüşüm bu. Huawei P40 lite aldım google' suz olarak satılan versiyonu marketlerine bir dünya içerik eklediler ve kullanıyorum eksikliğinide hissetmiyorum uygulamaların. IPhone'a düşman falan değilim yanlış anlaşılmasın. Sistem olarak temelinde kullanıcı verileri kişisel haklar vb. durumlar için tercih edilmemeli diye düşünüyorum| Android binbir çeşit üstün özellikli cihazlar varken ne gerek var diyenlerdenim sadece. :) | Fiyat konusunda da apple şirketlerinin acımasız olduğunu az çok bilmekteyiz uzun yıllardırda bu böyle devam etmektedir eski versiyon ürünlerine kısmi olarak indirimler yapmakta olsalarda fiyat politikaları genellikle üst seviyelerde birde dolar ve euro eksenine bağlı olmasıda fiyatına etki eden etkenlerden buna tabii ki diğer tüm elek. cihazlar içinde böyle düşünebiliriz sadece apple'da değil hakkını yemeyelim. Saygılarımla.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
976,418
Üyeler
154,398
Son üye
enes667
Top Bottom