Neler Yeni

Yardım TELEFON GÖRÜŞMESİNDE SESİM GİTMİYOR

Handle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
247
İsim
Atakan AKTAŞ
Telefonun ses kayıt uygulamasından sesimi kaydediyorum zerre problem yok ses tertemiz bugün 3 tane görüşme yapıcaktım hiçbirinde ses karşıya gitmiyor bitane whatsapttan yaptım onda sorun yaşamadım neden kaynaklanıyor bu

Palo DAYI

80+ Gold
telefonda kac mıkrofon var ustte veya altta 1er adet oluyor bazı modellerde dıye bılıyorum
demek ıstedıgım eger ses kaydını ustekınden yapıp telefonla gorustugun anda sesı alttakı mıkrafondan gonderıyorsa alttakı bozuk olabılır tamamen mantık yurutuyorum suan

Handle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
247
İsim
Atakan AKTAŞ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
telefonda kac mıkrofon var ustte veya altta 1er adet oluyor bazı modellerde dıye bılıyorum
demek ıstedıgım eger ses kaydını ustekınden yapıp telefonla gorustugun anda sesı alttakı mıkrafondan gonderıyorsa alttakı bozuk olabılır tamamen mantık yurutuyorum suan
Aga daha dün çalışıyordu ne oldu buna bide whatsapttan görüşme yaptım yani ordan da sesi aynı yerden alıyor olması gerek bence bozuk olsa ordada ses gitmezdi
anlamadım şimdi gene aradım birini normalden aynı ben kaç mikrofonu olduğunu bilmiyorum
Telefon redmi note 10 pro

Palo DAYI

80+ Gold
Aga daha dün çalışıyordu ne oldu buna bide whatsapttan görüşme yaptım yani ordan da sesi aynı yerden alıyor olması gerek bence bozuk olsa ordada ses gitmezdi
anlamadım şimdi gene aradım birini normalden aynı ben kaç mikrofonu olduğunu bilmiyorum
Telefon redmi note 10 pro
bılemedım sımdı hocam telefonda mıkrafon ayarları falan varsa bıraz kurcala ıstersen

Handle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
247
İsim
Atakan AKTAŞ
bılemedım sımdı hocam telefonda mıkrafon ayarları falan varsa bıraz kurcala ıstersen
Baktım da yok hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Var mı yardımcı olacak arkadaşlar.

codcubiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,017
İsim
Ömür
Baktım da yok hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Var mı yardımcı olacak arkadaşlar.
Altta ve üstteki mikrofonuda iyice temizle çok toz dolmuşdur yine olmuyorsa yapacak bir şey yazılımsal olabilir diğer uygulamalarda çalışıyor ise sıfırlamak mantıklı gibi

Handle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
247
İsim
Atakan AKTAŞ
Altta ve üstteki mikrofonuda iyice temizle çok toz dolmuşdur yine olmuyorsa yapacak bir şey yazılımsal olabilir diğer uygulamalarda çalışıyor ise sıfırlamak mantıklı gibi
whatsapta sorunsuz görüşme yapıyorum ses terte miz gidiyor

Handle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
247
İsim
Atakan AKTAŞ
Normal mikrofonda sesin gitmiyor peki hoparlör de gidiyor mu
Şuan düzeldi hocam bazen gidiyor bazen gitmiyor evdeki başka telefonu aradım denemek için 10 saniye hiç sesi gelmedi sonra gelmeye başladı bi aç kapa yaptım telefonu sonra hb müşteri hizmetlerini aradım görüşme yaptım bi sorun olmadı bakalım yine olursa yazarım

Handle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
247
İsim
Atakan AKTAŞ
Normal mikrofonda sesin gitmiyor peki hoparlör de gidiyor mu
Tekrar oldu hocam görüşme içerisinde sesim kesliyor bi 5 saniye sonra geri geliyor 2 kere oldu aynı konuşma içinde

andires42

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Mikrofonun biri arızalanmıştır. Bende Nokia 6 vardı şarj soketi tamir ettirdikten belli bir süre sonra sesim gitmemeye başladı. Vurunca çalışıyordu bazen. Sonunda şarj soket kısmını komple değiştirdim kendim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,750
Üyeler
156,666
Son üye
EnesKonacoglu
Top Bottom