Neler Yeni

Telefon ikinci monitör gibi kullanılabilir mi?

Cenk _07

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
Cenk Yalçın
Telefonu bilgisayara bağlayıp ikinci monitör gibi kullanılabilir miyim?

xenk2626

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
600
İsim
Kadir Efe Ulusoy
evet kullanılır ama onun yerine eski bir tv- tablet daha iyi olur

mehmettici

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,134
İsim
mehmet demirel
Telefonu bilgisayara bağlayıp ikinci monitör gibi kullanılabilir miyim?
olurda onerim 11 inclik tablet onlar aha iyi olur tellefon kucuk olunca anlaşilmiyor
telefon tablete space deski kuruyorsun bilgisayarada server olanini kuruyorsun sonra telefonun internetini kapat kablo ile bilgisayara bagla sonra bilgisayara baglanica interneti aç space desk telefonda tablette bagli olan bt cihazlari bilgisayarda kullanabiliyorsun bir nevi telefondaki bt yide kullanabiliyorsun

Cenk _07

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
Cenk Yalçın
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
evet kullanılır ama onun yerine eski bir tv- tablet daha iyi olur
olurda onerim 11 inclik tablet onlar aha iyi olur tellefon kucuk olunca anlaşilmiyor
telefon tablete space deski kuruyorsun bilgisayarada server olanini kuruyorsun sonra telefonun internetini kapat kablo ile bilgisayara bagla sonra bilgisayara baglanica interneti aç space desk telefonda tablette bagli olan bt cihazlari bilgisayarda kullanabiliyorsun bir nevi telefondaki bt yide kullanabiliyorsun
Eski TV tablet falan yok, sadece müzik uygulaması için, şarkı sözlerine, çalan şarkının adına vb bakmak için gerek duyuyorum. Bilgisayarda arkadan açıkken oyun sırasında geçiş yapıp bakamıyorum ve şarkıyı telefondan açınca da mouse/klavyeyi bırakıp atlamam falan gerekiyor.

Nasıl kullanabilirim?

xenk2626

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
600
İsim
Kadir Efe Ulusoy
Eski TV tablet falan yok, sadece müzik uygulaması için, şarkı sözlerine, çalan şarkının adına vb bakmak için gerek duyuyorum. Bilgisayarda arkadan açıkken oyun sırasında geçiş yapıp bakamıyorum ve şarkıyı telefondan açınca da mouse/klavyeyi bırakıp atlamam falan gerekiyor.

Nasıl kullanabilirim?
uygulamalar var dümdüz 5 yaş gibi telefon monitör yapmak yaz çıkar

Top Bottom