Neler Yeni

Çözüldü✓ Telefon Klozete Düştü ve Kendi Kendine Reset Atmaya Başladı

EmreParan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Emre Paran
Onu bilemem birkaç güne belli olur telefonun hali ondan sonra bir telefoncuya gider baktırırsınız yada sabah ilk iş gidebilirsiniz
elimde kalan pirince yatırdım,inşallah düzelir veya telefoncuda fazla fiyat kesmez,Yardımlarınız için teşekkürler herkese gecenin bu saatinde bana yardımcı olmaya çalıştınız hepinizden Allah razı olsun Hayırlı geceler

Jason Statham

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
214
İsim
Jason Statham
Telefonu kapatın ve çıkartabileceğiniz tüm parçaları çıkartın. Tuvalete düştüğü için %100 ihtimalle anakart oksitlenecektir. Düzgün bir tamirciye götürün, şanslıysanız anakartın iç katmanlarında oksitlenme başlamadıysa ve cihaz iyi temizlenirse kurtarılabilir.

Burada yapmanız gereken şey telefonu hızlıca tamirciye götürmeniz. İyi bir yere gittiğinizden emin olun, kargo ile teknik servise gönderip vakit kaybetmeyin.

EmreParan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Emre Paran
Telefonu kapatın ve çıkartabileceğiniz tüm parçaları çıkartın. Tuvalete düştüğü için %100 ihtimalle anakart oksitlenecektir. Düzgün bir tamirciye götürün, şanslıysanız anakartın iç katmanlarında oksitlenme başlamadıysa ve cihaz iyi temizlenirse kurtarılabilir.

Burada yapmanız gereken şey telefonu hızlıca tamirciye götürmeniz. İyi bir yere gittiğinizden emin olun, kargo ile teknik servise gönderip vakit kaybetmeyin.
Güncelleme:Telefonu Pirince yatırdım ve düzeldi jsahjadskjhsakd
Mesaj otomatik birleştirildi:

yine de götürmelimiyim?

EmreParan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Emre Paran

Güncelleme 2: Arkadaşlar telefon sıkıntısız çalışıyor ama suya giren kısmı gg olmuş şarj soketini denemedim ama hoparlör ve kulaklık girişi iptal şarj soketi de iptal gibi duruyor çünkü kendi kendine şarj ediyor gösteriyor yine de telefoncuya götüreceğim

Jason Statham

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
214
İsim
Jason Statham
Güncelleme:Telefonu Pirince yatırdım ve düzeldi jsahjadskjhsakd

yine de götürmelimiyim?
Cihazınızı kullanmayın. Yüksek ihtimalle birkaç güne bozulacaktır ve bir daha geri döndürülemez bir hal alacaktır. Cihaz tuvalete düştüğü için içi tamamen oksit olduğu %100 ihtimaldir. Dediğim gibi cihazın iç kısmının dışı %100 oksitlenmeye başlamıştır fakat iç kısmına girmemesi şans işidir.
Aynı şey başıma geldi, birkaç gün sorunsuz kullandım sonrasında bozuldu.

Sheader

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,184
İsim
Mustafa Enes Bulut
hava üfleyen bir alet ile telefonun hoparlor ve ahize kısmına uygulama yapmayın cunku hava guclu gelecegı ıcın hoparlor delıklerındekı sıvı telefonun iç kesimlerine kadar ulaşabilir

RTX3070

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,076
İsim
RTX 3070
İlgilendiği Kategoriler
Windows ve teknik sorunlar
Sıvı hasarı almış telefonu direkt kapamak lazım. Kullandığınız her an zararın büyüme riski de büyüyor. Bir tamirci veya yetkili servise verilmesi lazım.

EmreParan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Emre Paran
Güncelleme 3:Hoparlör ve jak girişi düzeldi

Cihazınızı kullanmayın. Yüksek ihtimalle birkaç güne bozulacaktır ve bir daha geri döndürülemez bir hal alacaktır. Cihaz tuvalete düştüğü için içi tamamen oksit olduğu %100 ihtimaldir. Dediğim gibi cihazın iç kısmının dışı %100 oksitlenmeye başlamıştır fakat iç kısmına girmemesi şans işidir.
Girmiş olmayabilir çünkü sadece dışı temas etti dokundurdum gibi bir şey oldu

Sıvı hasarı almış telefonu direkt kapamak lazım. Kullandığınız her an zararın büyüme riski de büyüyor. Bir tamirci veya yetkili servise verilmesi lazım.
Kapatırım ancak hemen veremeyebilirim servise veya tamirciye bayram dan hemen önce götürme şansım var

EmreParan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Emre Paran
Kullanmam gerekiyor ama

Geçmiş olsun hocam
Eyvallah

Top Bottom