Neler Yeni

Telefon Önerisine İhtiyacım Var

Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Yılmaz Şaşmaz
Bu Konuyu Defalarca Açtığımın Farkındayım Ama Sürekli Bir Sıkıntı Çıkıyor Faturaya Ek Cihaz Alamıyorum Turkcell de
s21 almak istedim fakat faturaya ek olmuyormuş sanırım ve hiçbiyerde bulamadım bi anda çıkartıp verecek durumda değildim
benzer fiyat yakınlığında rahatlıkla bulabileceğim bildiğiniz bir telefon var mıdır veya s21 i turkcell üzerinden almanın bi yolu farklı bir oparatör de olabilir
Kaç gündür araştırma yapmaktan adam akıllı uyuyamıyorum
umarım açtığım son konu olur ve çözüme kavuşur

şahin doğan

80+ Platinum
Krediden başka çare yok gibi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Yılmaz Şaşmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Krediden başka çare yok gibi.
kredi oranları aşırı yüksek dostum ona da baktım garanti kartım var onun kredi kartını açtırıp alayım dedim kadın kredi limiti olarak bilgi veremiyorum dedi en son geçen sene kapattırdım kredi kartını o zaman 5000tl limit veriyorlardı en yüksek şuanda da onu verirler diye geri açtırmadım

şahin doğan

80+ Platinum
kredi oranları aşırı yüksek dostum ona da baktım garanti kartım var onun kredi kartını açtırıp alayım dedim kadın kredi limiti olarak bilgi veremiyorum dedi en son geçen sene kapattırdım kredi kartını o zaman 5000tl limit veriyorlardı en yüksek şuanda da onu verirler diye geri açtırmadım
Yapacak bir şey yok gibi. Nasip değilmiş.

Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Yılmaz Şaşmaz

şahin doğan

80+ Platinum
dostum türk telekom da
böyle bir şey var ama ben anlamadım yani burada faturaya ek yapılabiliyor mu bir bakar mısın rica etsem
Faturaya ek gibi duruyor. İlk sefer 3600 TL, sonrasında 3 ay boyunca 3600 TL daha. Toplam 14.400 yapıyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Yılmaz Şaşmaz
Faturaya ek gibi duruyor. İlk sefer 3600 TL, sonrasında 3 ay boyunca 3600 TL daha. Toplam 14.400 yapıyor.
umarım dostum çok saol , bir umuttur yaşamak senin şu söylediğin umudumu geri yerine getirdi
Mesaj otomatik birleştirildi:

müşteri hizmetlerini arasam yarın bilgi verirler mi ordan

müşteri hizmetlerini arasam yarın bilgi verirler mi ordan

Bu konuda bilgisi olan , eğer olmayacak olursa önerisi olan varsa çok güzel olur

Top Bottom