Neler Yeni

telefon önerisi verin

XneOn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Ramazan Algül
bütçem 7000-8000 tl alınabilecek en iyi telefon nedir?

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
aydın bayraktar
Hiç bilmiyorum forumda kural dışımı ama ben olsam imei atılmış oneplus 9 alırım 7200 tl ki snapdragon 888 işlemci hasbland kamera 8/128 cihaz incele derim güvenilir yer çok ben 3 adet aldım güncelleme sıfırlama da imei falan gitmeyen tek model

XneOn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Ramazan Algül
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
aşağıda biri öneri vermis bnence iyi bu bütçeye çok güzel yurt dışı telefonlar alırsın
yurt dışı iphone alınır aslında ama aldıktan sonra ki işlemleri bilmiyorum pasaportum falan yok

XneOn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Ramazan Algül
kanka eskiden gerek yoktu şimdi pasport lazım o yüzden bende alamadım iphone onun yerine xiaomi aldım :(
xiaomide pasaporta gerek yok mu ve kayıt vergi fln ödeyince aynı para olmuyo mu tam bilmiyorum o işleri

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
aydın bayraktar
yurt dışı iphone alınır aslında ama aldıktan sonra ki işlemleri bilmiyorum pasaportum falan yok
Dostum android alacaksan oneplus dediğimiz modellere imei atılımında kağıda ihtiyaç yok ailem kullanıyor android 11 den 13 e güncelleme aldı sorunsuz kullanıyor imei çakılmış şekilde
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dostum android alacaksan oneplus dediğimiz modellere imei atılımında kağıda ihtiyaç yok ailem kullanıyor android 11 den 13 e güncelleme aldı sorunsuz kullanıyor imei çakılmış şekilde
Yazık yani o paraya a33 gibi opponun alt sekmentleri bir cihaz almak

XneOn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Ramazan Algül
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yazık yani o paraya a33 gibi opponun alt sekmentleri bir cihaz almak
nerden alabilirim

Dahası  
Reaksiyon skoru
100
İsim
Jugujugule
Hiç bilmiyorum forumda kural dışımı ama ben olsam imei atılmış oneplus 9 alırım 7200 TL ki snapdragon 888 işlemci hasbland kamera 8/128 cihaz incele derim güvenilir yer çok ben 3 adet aldım güncelleme sıfırlama da imei falan gitmeyen tek model
7200 e nerde one plus 9 var 9000 üstü hep

Top Bottom