Neler Yeni

Telefon şarjı full dolmamış ?

YusufShn01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
636
İsim
Yusuf Emre Şahin
Redmi note 8 pro kullanıyorum 1.5 yıl oldu. Bataryası felan herşeyden hala memnunum sorunsuz kullanıyorum telefonu. Dün gece yüzde 2 kaldı taktım şarja uyudum. Sabah kaldım 83 de kalmış, normalde 1 saatte full oluyor şarjı. Şarj aletini telefondan çıkarıp geri taktım şarjı arttı 10 dakika içinde yüzde 88 oldu sonra çektim. Sizce neden olmuştur? Dün gece arkadaşıma verdim şarj aletini, note 8 telefonunu şarj etti. Şarj aletine zarar gelmiş olabilir mi ? Çünkü note 8 in 15W şarj desteği var benim şarj aletim 18W

Kadir_1987

80+ Silver
Redmi note 8 pro kullanıyorum 1.5 yıl oldu. Bataryası felan herşeyden hala memnunum sorunsuz kullanıyorum telefonu. Dün gece yüzde 2 kaldı taktım şarja uyudum. Sabah kaldım 83 de kalmış, normalde 1 saatte full oluyor şarjı. Şarj aletini telefondan çıkarıp geri taktım şarjı arttı 10 dakika içinde yüzde 88 oldu sonra çektim. Sizce neden olmuştur? Dün gece arkadaşıma verdim şarj aletini, note 8 telefonunu şarj etti. Şarj aletine zarar gelmiş olabilir mi ? Çünkü note 8 in 15W şarj desteği var benim şarj aletim 18W
Dün gece birçok yerde elektrik kesintisi oldu.
Bununla bağlantılı olarak binalarımıza gelen akım da genel olarak dalgalanmalar olduğu için akım konusundaki problemler şarj cihazı ve telefon bataryasını mahfediyor.
Bu başınıza gelen 1 kereye mahsus olabilecek bir şey ve o da size denk gelmiş.
Dert etmeyin fakat takip edin.
Diğer günlerde de aynısı olur ise bulunduğunuz yerdeki elektrik akımı sağlıklı olmadığından geceleri telefonunuzu priz de bırakmayınız.

YusufShn01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
636
İsim
Yusuf Emre Şahin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bununla bağlantılı olarak binalarımıza gelen akım da genel olarak dalgalanmalar olduğu için akım konusundaki problemler şarj cihazı ve telefon bataryasını mahfediyor.
Diğer günlerde de aynısı olur ise bulunduğunuz yerdeki elektrik akımı sağlıklı olmadığından geceleri telefonunuzu priz de bırakmayınız.
Anladım teşekkürler
Mesaj otomatik birleştirildi:

Pil sağlığına baktığımda gece 12 de bıraktım 12.38 e kadar şarj olmuş sonra artmamış

Kadir_1987

80+ Silver
Anladım teşekkürler
Mesaj otomatik birleştirildi:

Pil sağlığına baktığımda gece 12 de bıraktım 12.38 e kadar şarj olmuş sonra artmamış
Dediğim gibi ; muhtemelen binanıza gelen akım sabit ve sağlıklı değil ya da dün geceki kısa süreli elektrik kesintisinden kaynaklı.
Yani konuyu dert etmeyin fakat sadece elinizden geldiğince geceleri telefonu priz de bırakmayın hepsi bu ;)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
971,467
Üyeler
153,565
Son üye
rtx3050kullanıcısı
Top Bottom