Neler Yeni

Telefon ve Laptop Konusunda Yardıma İhtiyacım Var

Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
Deniz TAN
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Donanımları FPS Oyunları Toplama Ve Hazır Sistemler
Instagram
thanskywalker
Discord
onlytheniz
Arkadaşlar Herkese iyi Forumlar Elimde 60.000 TL Bütçem Var Ve Aklımda birtakım Sorular Var Telefonum Resmi Note 9 Pro Ve Uzun Süredir Kullanıyorum Artık Vadesini Dolduralı Çok Oldu Üniversiteye Gidiceğim İçin Bir Karar Aldım Elimde 50.000 TL param var ve RX 6700 Ryzen 5 5600 lü Kasamı Da Satıp Bütçemi 60.000 TL ye Çekeceğim Aklımda Şöyle Bir Soru Var Bir Macbook Yada Laptop Alıp Paranın Kalanına Daha Uygun Güncel Bir Telefon Almak mı Daha Mantıklı Yoksa Laptop ı Fln Boşverip Uzun Ömürlü Kullanabileceğim 0 Bir iPhone 15 Plus Yada 2. El iPhone 14 Pro Almak Gibi Fikirlerim Var Elimdeki Masaüstü Bilgisayarı İlk Aldığımda Çok Oyun Oynuyordum Şuan Yüzünü Açıp Bakmıyorum Bile PC İle Çok İşim Olmuyor Ama Üniversite Yani İhtiyaç Da Duyabilirim Siz Ne Düşünüyorsunuz Laptop Almalımıyım Almalıysam Eğer Ne Tür Bi Laptop Bana Yeter İhtiyaçlarım İse Şöyle İnternet Tarayıcılarında Hızlı Ve Seri Şekilde Dolaşmak Dizi Film Gibi İçerikler Tüketmek Ve En Önemlisi Uzun Ömürlülük Ve Mobilite Yani Rahat Taşınabilir Olması Dış Görünüşü de Sade Yada Karizmatik Olursa Çok Güzel Olur Sizin Düşünceleriniz Nedir Fikirlerinizi Aşşağı Bekliyorum Tekrar Teşekkür Ediyorum İyi Forumlar <3
Mesaj otomatik birleştirildi:

Samsun Galaxy S23 Ultra Gibi Bir Telefon Da Alabilirim Ama Alacağım Telefonun Değer Kaybetmesini İstemiyorum

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
934,029
Üyeler
146,615
Son üye
gfb_kahraman
Top Bottom