Neler Yeni

Telefon ve tablet önerisi

Özgür35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Özgür Pınarbaşı
Kullandığım bilgisayar huawei matebook d16 olduğu için tablet olarak huawei matepad 11 düşünüyorum kullanan varsa öneriyormusunuz? Üstüne kalan paraya da bir telefon almak istiyorum telefonun kamerası güzel olsun bataryası 1 günü çıkartsın işlemcisi de az biraz iyi olursa güzel olur telefonu çoğunlukla günlük işlerde kullanacağım sosyal medya gibi işlerde kullanacağım derslerde sorunun fotoğrafını çekip tablete atıp tablette çözeceğim. Bütçe olarak 13000-15000 tl arası düşünüyorum.
Not:Cihazlar sıfır alınacak.

Miazbey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Muaz Yıldız
Kullandığım bilgisayar huawei matebook d16 olduğu için tablet olarak huawei matepad 11 düşünüyorum kullanan varsa öneriyormusunuz? Üstüne kalan paraya da bir telefon almak istiyorum telefonun kamerası güzel olsun bataryası 1 günü çıkartsın işlemcisi de az biraz iyi olursa güzel olur telefonu çoğunlukla günlük işlerde kullanacağım sosyal medya gibi işlerde kullanacağım derslerde sorunun fotoğrafını çekip tablete atıp tablette çözeceğim. Bütçe olarak 13000-15000 TL arası düşünüyorum.
Tablet hafızası ne kadar olmalı ya da olabilir?

Özgür35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Özgür Pınarbaşı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
128 yeter de artar diye düşünüyorum

Miazbey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Muaz Yıldız
Kullandığım bilgisayar huawei matebook d16 olduğu için tablet olarak huawei matepad 11 düşünüyorum kullanan varsa öneriyormusunuz? Üstüne kalan paraya da bir telefon almak istiyorum telefonun kamerası güzel olsun bataryası 1 günü çıkartsın işlemcisi de az biraz iyi olursa güzel olur telefonu çoğunlukla günlük işlerde kullanacağım sosyal medya gibi işlerde kullanacağım derslerde sorunun fotoğrafını çekip tablete atıp tablette çözeceğim. Bütçe olarak 13000-15000 TL arası düşünüyorum.
Matepad 11 güzel, telefon olarak da Samsung Galaxy A23 veya A13 tercih edebilirsin ben şahsen A23 kullanıyorum.
Huawei nin Cihazlar arasındaki etkileşimi falan da istiyorsan Huawei Nova Y90 alabilirsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Dry
Ekosistem oluşturmak istiyorsunuz anladığım kadarıyla ama tablet ve telefon kısmında youtubeye bile girmek için ayrı gspace adında bir uygulama kullanmak zorunda kalıyorsunuz. Bence tercihinizi huaweiden yana kullanmayın derim. Tablet ve telefon açısından da samsung öneririm

Özgür35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Özgür Pınarbaşı
Peki samsung da hangi cihazları tavsiye edersin

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Dry
Tablette sadece ders dinleyip test çözsceksen tab s6 lite bile işini görür s7 fe var özellikleri iliraindaha güncel. Telefon olarak da tablet tercihine göre a23, s20 fe snapdragon, s21 fe önerebilirim. Telefonda hafıza olarak kesinlikle 128 tercih et tablette deyaptığın işlem çok fazla olmayacağı için 64 edebilirain yalnız şunu söyleyeyim tabletin kutudan kalem çıkıyor mu bilmiyorum. Onu bi araştırmanı tavsiye ederim.

Özgür35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Özgür Pınarbaşı
Pekala teşekkürler

Top Bottom