Neler Yeni

Telefonlara gelecek öğrenci indirimini beklemeli miyim?

Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Umutcan K.
Merhaba arkadaşlar 2.El İphone alıcaktım karar vermiştim fakat bu haber üzerinde çalıştıklarını ve kısa sürede açıklayacaklarını söylediler fakat ben kısa süre içinde açıklayacaklarına şahsen inanmıyorum açıklasalar bile sınır koyup koymayacaklarını bilmiyoruz ama benim şansıma aldıktan sonra ki ay da açıklanabilir :) Sizce şuan 2.el almalı mıyım yoksa indirimi bekleyip iphoneları kapsarsa bir üst modelinin sıfırını mı almalıyım?

Merhaba arkadaşlar 2.El İphone alıcaktım karar vermiştim fakat bu haber üzerinde çalıştıklarını ve kısa sürede açıklayacaklarını söylediler fakat ben kısa süre içinde açıklayacaklarına şahsen inanmıyorum açıklasalar bile sınır koyup koymayacaklarını bilmiyoruz ama benim şansıma aldıktan sonra ki ay da açıklanabilir :) Sizce şuan 2.el almalı mıyım yoksa indirimi bekleyip iphoneları kapsarsa bir üst modelinin sıfırını mı almalıyım?
bende beklesemmi beklemesemmi kararsızım hocam bilen varsa yazarsa iyi olur

YankıÖzkan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
283
İsim
Yankı Özkan
Ben de bu sene nasipse üniversiteye başlayacağım. Gerçekten gelecek mi gelmeyecek mi bilmiyoruz. Söylendi ama şimdilik ortada hiçbir şey yok. Ben de beklemedeyim.

johan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,364
İsim
ismail
Gelmez o indirim.Dedem de öğrenci

halitxct

80+ Silver
seçim için gene yalan söylediler s23 plus alıcaktım bekle bekle bıktım

HeiseN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Hasan
Her ne kadar geleceğine pek inancım olmasa da hocam bence üniversitelerin açılmasını bekleyin gelirse o zamanlarda gelir şahsi fikrim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
6,429
İsim
Burak Karadağ
Şu yıllardır gelecek olan indirim mi?
Dün kabine toplantısı gerçekleşti ve bu konuyla ilgili bakan tarafından tek bir açıklama yapıldı. Hep aynı terhaneler olduğu için konu açma gereği hiç duymamıştım dün

Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, konuya ilişkin açıklamasında şunları söyledi:
"İlk kez bilgisayar ve cep telefonu alacak gençlere ÖTV'nin bir kereye mahsus kaldırılmasıyla ilgili çalışma devam ediyor.
Cumhurbaşkanımız yakın zamanda bilgilendirme yapacak."

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,160
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Dün kabine toplantısı gerçekleşti ve bu konuyla ilgili tek bir açıklama bakan tarafından yapıldı ve hep aynı terhaneler olduğu için konu açma gereği hiç duymamıştım dün

Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, konuya ilişkin açıklamasında şunları söyledi:
"İlk kez bilgisayar ve cep telefonu alacak gençlere ÖTV'nin bir kereye mahsus kaldırılmasıyla ilgili çalışma devam ediyor.
Cumhurbaşkanımız yakın zamanda bilgilendirme yapacak."
Felaket olmayınca paylaşmamışsın :D

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Büyük ihtimal üniversite açıldıktan bir süre sonra uygularlar. Ben çıkmasını beklemedim şahsen 22K ya S23 aldım bu gidişle 2 ay sonra çıksa vergisiz bile bu fiyata gelir zaten 😂

Tearz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
İndirim gelene kadar dolarda yükselir. Birbirini nötrler. Sende almayıp kaybettiğin aylarla kalırsın.

nihatcebi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
169
İsim
Nihat Çebi
Bu kadar süre bekledim ben de herkes gibi hocam, biraz daha beklenir kanaatimce.

Top Bottom