Neler Yeni

Telefonlara gelecek öğrenci indirimini beklemeli miyim?

Bünyamina

80+ Gold
Alsan bir şey kaybetmezsin emin ol elindekini satar yine alırsın belirsizlikler yormasın seni .

Rulep

80+ Gold
önümüzdeki seçime yakın bir zamanda gelir

beskazalichinese

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
970
İsim
Sadettin Y
ben pazartesi alacaktim telefon, bu aciklama geldi yine erteledim almayı. ilk telefon almaya karar verdigimde alsaydım net x2 yapmisti elimdeki telefon.

feritmusaoz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
703
İsim
Musa ÖZ
Merhaba arkadaşlar 2.El İphone alıcaktım karar vermiştim fakat bu haber üzerinde çalıştıklarını ve kısa sürede açıklayacaklarını söylediler fakat ben kısa süre içinde açıklayacaklarına şahsen inanmıyorum açıklasalar bile sınır koyup koymayacaklarını bilmiyoruz ama benim şansıma aldıktan sonra ki ay da açıklanabilir :) Sizce şuan 2.el almalı mıyım yoksa indirimi bekleyip iphoneları kapsarsa bir üst modelinin sıfırını mı almalıyım?
Okulların açılmasını bekleyin gelirse o zaman gelir. Ha tabii bu olana kadar cihazlara gene zam geleceği de kesin o yüzden pek bir fark olacağını sanmıyorum. Uygun ve kaliteli bir cihaz bulduysanız alın.

Metaxa

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
540
İsim
Aziz
Beklediğiniz günden bu yana iPhone fiyatlarına zamlar geldiği için vergi indirimiyle birlikte eski fiyatlara almış olacaksınız. Seçimden hemen önce Gürcistan'a gidip iPhone 14 Pro Max 256GB'ı kayıt ücretiyle birlikte 36 bin türk lirasına aldım ve mutluyum. Karar sizin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Umutcan K.
Ayın 10 unda maaşım yatacaktı sahibinden üzerinden yakında güzel bir iphone 12 bulmuştum satılmış yıkıldım şuan :(

Farmos

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Farmos
⣿⣿⣿⣿⠄⠄⠄⠄⠄⣀⣀⣰⣬⣤⣴⣶⣿⣿⣿⣆⠘⣿⣿⢸⣿⣿⣿⣿
⣿⣿⣿⣿⠄⠄⠄⠄⢸⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⠄⢿⣿⢸⣿⣿⣿⣿
⣿⣿⣿⣿⠄⠄⠄⠄⢸⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⡇⠺⣿⢸⣿⣿⣿⣿
⣿⣿⣿⣿⠄⠄⠄⢠⢸⡝⣿⠭⠉⢻⣿⠉⢐⢚⣯⣻⣷⢿⣿⢸⣿⣿⣿⣿
⣿⣿⣿⡿⠄⠄⠄⢰⡸⢷⣤⣌⣧⣾⣿⣷⣬⣾⣿⣿⣿⣶⣿⢸⣿⣿⣿⣿
⣿⣿⣿⡟⠄⠄⠄⠄⠅⢽⣿⡟⣱⠻⡿⠟⣮⡻⣿⣿⣿⣿⣿⢸⣿⣿⣿⣿
⣿⣿⣿⡇⠄⠄⠄⠄⠄⠐⢿⠰⠋⠷⠄⠼⣛⡛⣹⡿⢿⣿⣿⠸⠿⠿⣿⣿
⣿⣿⣿⡇⠄⠂⠄⢀⠄⠄⢀⠉⣾⣍⣉⣩⣿⣷⢏⣽⠄⠈⠙⠿⢿⣿⣿⣿
⣿⣿⣿⠇⠄⠄⠈⠄⠄⠄⢸⣦⠈⠛⠛⠛⡻⢵⣾⡟⠄⠄⠄⠄⠄⠄⠉⠛
⠟⠋⠄⠄⠄⠄⠄⠄⠄⠄⣿⣿⣷⣌⡀⢈⣽⣿⣿⡇⠄⠄⠄⠄⠄⠄⠄⠄
⠄⠄⠄⠄⠄⠄⠄⠄⠄⠄⣻⣿⣿⡋⠉⠈⠙⡻⣿⠃⠄⠄⠄⠄⠄⠄⠄⠄

Biri indirim mi dedi hemen yapalım 😂😂😂

şahin doğan

80+ Platinum
Beklesen ne olacak? S23 22-23.000 TL civarındayken bu indirimi bekleyenler vardı. Beklemeye devam.

Cihangir

80+ Gold
Merhaba arkadaşlar 2.El İphone alıcaktım karar vermiştim fakat bu haber üzerinde çalıştıklarını ve kısa sürede açıklayacaklarını söylediler fakat ben kısa süre içinde açıklayacaklarına şahsen inanmıyorum açıklasalar bile sınır koyup koymayacaklarını bilmiyoruz ama benim şansıma aldıktan sonra ki ay da açıklanabilir :) Sizce şuan 2.el almalı mıyım yoksa indirimi bekleyip iphoneları kapsarsa bir üst modelinin sıfırını mı almalıyım?
inanmıyorsan bekleme al indirim gelince zaten alamıyacan

Farmos

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Farmos
Beklemeye devam et kanka ama cimriye bakarak bekle beklediğin günle alacağın gün arasındaki gelen fiyatla indirimi karşılaştırman daha kolay olur pardon "bindirimi"😂😂😂

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Oldu ki geldi diyelim şu yıllardır gelemeyen indirim. İndirimli fiyatının şu anki fiyatından daha pahalı olacağını garanti ediyorum. :D

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
951,666
Üyeler
149,953
Son üye
glieser
Top Bottom