Neler Yeni

Çözüldü✓ Telefonlarda 12 ay taksit

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Sybicort

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Enes Polat
Hocam konu hakkında pek bir bilgim yok ama uzun süredir ben de bu konuyu merak ediyorum. 17 bin TL olan bir telefonun 6-7 bin TL'sini nakit verip geri kalanı 12 taksit ile böldürebiliyor muyuz diye bir şansını denemeni tavsiye ederim ben.

nightsoldier

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
372
İsim
C.S.
Telefonlarda 3 taksit üzeri yasak, ancak ihtiyaç kredisi ile çözebilirsin.
Telefonlarda kredi kartına hiçbir şekilde taksit olmuyor. Kredi ile alımlarda ise fatura tutarına göre vade değişiyor.
3 taksit olayı ise şu şekilde işliyor;
Cep telefonu alımı amacıyla kullandırılan tüketici kredilerindeki vade sınırı, fiyatı 12 bin lira ve altında olan cep telefonları için 12 ay ; 12 bin liranın üzerindeki cep telefonlarında ise 3 aydır.
Lütfen Yanlış yönlendirme yapmayınız.

osmanky20

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
kerem yılmaz
Instagram
osmankeremyilmaz
Doğru, ama bazı teknoloji marketleri faizsiz çekebilmek için kampanya yapabiliyor. Ama normalde kredi alabilen biri olman gerek ihtiyaç kredisi vermeyecekleri adama bunu da vermiyorlar çünkü.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sonradan taksitlendirme işi olmuyor bu arada. Bir ara çalışıyordu herkes öyle yapınca kaldırdılar.
monitör alırken yaptım daha 10 gün olmadı //akbank müşterisiyim

osmanky20

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
kerem yılmaz
Instagram
osmankeremyilmaz
Monitörde taksit yasağı mı var? Telefondan bahsediyoruz burada.
anlamamak için kendini zorluyosun galiba senin olmaz dediğin şey mobil uygulamada taksitlendirme ve benim bunu yaptığımı sana söylüyorum. banka senin ne aldığını görmez ne kadar harcadığını görür. nereye harcadığını görür. :)

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
anlamamak için kendini zorluyosun galiba senin olmaz dediğin şey mobil uygulamada taksitlendirme ve benim bunu yaptığımı sana söylüyorum. banka senin ne aldığını görmez ne kadar harcadığını görür. nereye harcadığını görür. :)
Görüyo yav görüyo, herkes böyle düşünüp yaptığı için düzenleme getirdiler diyorum hala monitör aldım diyorsun...

osmanky20

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
kerem yılmaz
Instagram
osmankeremyilmaz
Görüyo yav görüyo, herkes böyle düşünüp yaptığı için düzenleme getirdiler diyorum hala monitör aldım diyorsun...
tamam kardeşim mağaza posunda aldığın ürünün nerde kim hangi mühendis tarafından yapıldığı bilgisi bile varmış, birde ek olarak ürün kodu barkodu falan varmış hatta barkod okuyucu olarak da pos kullanıp ürünleri oraya koyuyolarmış banka da bu dataları 3 liradan satıyomuş

Oneomous

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,457
İsim
Adem
S21 fe alıcam fakat 12 ay taksit yapmıyorlarmış yeni öğrendim 17 bin fiyatı var 12bini taksit kalanı peşin versem 12bini 12 ay taksit yaparlar mı boşuna gitmek istemiyorum avm çok uzakta olmuyorsa ne yapabilirim yardımcı olabilir misiniz
Bazı bankalar 10.000 lira gibi bir para ile nakit avans veriyor akbanktan felan bahsetmiyorum en son iş bankası faizli veriyordu faizi düşük alışveriş kredisinden düşük müdür bilemiyorum fakat geri ödemeye bakın alışveriş kredisinden düşükse onu tercih edebiliriz harici bir bankadan 2.000çekip 12.000e tamamlayabilrisin. Aylık tahminimce 1200tl gibi bir para ödersin gibi geliyor

lolanlii

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Betasyum
Bazı bankalar 10.000 lira gibi bir para ile nakit avans veriyor akbanktan felan bahsetmiyorum en son iş bankası faizli veriyordu faizi düşük alışveriş kredisinden düşük müdür bilemiyorum fakat geri ödemeye bakın alışveriş kredisinden düşükse onu tercih edebiliriz harici bir bankadan 2.000çekip 12.000e tamamlayabilrisin. Aylık tahminimce 1200tl gibi bir para ödersin gibi geliyor
hocam mobilden dijital kredi ile yaptık 5dk sürdü anında geldi para zaten konuyu nasıl kapatacağımı bilmediğinden açık hala kusura bakmayın

Oneomous

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,457
İsim
Adem
hocam mobilden dijital kredi ile yaptık 5dk sürdü anında geldi para zaten konuyu nasıl kapatacağımı bilmediğinden açık hala kusura bakmayın
Biliyorum fakat nakit avans daha avantajlı diye bildiğimden söyledim.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
910,064
Üyeler
141,237