Neler Yeni

Çözüldü✓ Telefonum Açılmıyor lütfen yardım edin

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Kerem Köten
Arkadaşlar selamlar
Elimde redmi note 9 pro telefon ve şuanda açılmıyor şarjını sıfıra kadar kullandım ve şarja taktım ama şarj almadı daha sonra biraz bekledim ve açmayı denedim Xiaomi logosu ve pil logosu geldi ama telefon açılmadı bu işlemi bir çok kez yaptım ama olmadı telefonun biosuna girmeye çalıştım ama onunda faydası olmadı bu konuda bilgisi olan varsa yardım edebilir mi acaba

ARKADAŞLAR SORU ÇÖZDÜM ÇOK SAÇMA BİR ŞEKİLDEKİ EVDE 2 3 FARKLI ORİJİNAL ŞARJ ALETİ İLE ŞARJA TAKTIM OLMADI TELEFONCUYA GELDİM KENDİ ŞARJ ALETİNİ TAKINCA TELEFON AÇILDI YARDIM EDEN HERKESE TEŞEKKÜR EDERİM

Son düzenleme:

fenerlimühendis

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
559
İsim
Ahmet Hakan
Şarjın bitmiştir ve şarj almıyordur. Şarj cihazını ve şarj soketinin içini kontrol et. Sokette pislik varsa kürdanla nazikçe temizle. Farklı bir şarj aleti de deneme imkanın varsa deneyebilirsin.

BURAKARMAĞAN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
216
İsim
burak armağan
Arkadaşlar selamlar
Elimde redmi note 9 pro telefon ve şuanda açılmıyor şarjını sıfıra kadar kullandım ve şarja taktım ama şarj almadı daha sonra biraz bekledim ve açmayı denedim Xiaomi logosu ve pil logosu geldi ama telefon açılmadı bu işlemi bir çok kez yaptım ama olmadı telefonun biosuna girmeye çalıştım ama onunda faydası olmadı bu konuda bilgisi olan varsa yardım edebilir mi acaba
benimde bi arkadaşımın başına böyle gelmişti 1 gün sonra açılmıştı

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Kerem Köten
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Şarjın bitmiştir ve şarj almıyordur. Şarj cihazını ve şarj soketinin içini kontrol et. Sokette pislik varsa kürdanla nazikçe temizle. Farklı bir şarj aleti de deneme imkanın varsa deneyebilirsin.
knk hepsini yaptım ama nafile
Mesaj otomatik birleştirildi:

benimde bi arkadaşımın başına böyle gelmişti 1 gün sonra açılmıştı
valla bilmiyorum 12 saatir böyle telefon açılmıyor

barX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
mehmet b. yolcu
şar soketini aseton varsa ufak bir fırçayla hafif ıslatıp temizlermisin oksitlenme fln varsa temassızlık yapıyor olabilir birde telefonu hiç düşürdünmü yakın zamanda belki alt bordun soketi fln çıkmış olabilir

aşırı ısınma tarzı birşeyler oluyormu şarja taktıında bir süre sonra

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Kerem Köten
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
şar soketini aseton varsa ufak bir fırçayla hafif ıslatıp temizlermisin oksitlenme fln varsa temassızlık yapıyor olabilir birde telefonu hiç düşürdünmü yakın zamanda belki alt bordun soketi fln çıkmış olabilir

yok telefonu düşürmedim zaten çok kullanmıyorum sadece aramalar için birde arkadaşlarla konuşmak için kullanıyorum aseton olayınıda denerim şimdi

aşırı bir sicaklık sorunu yok deminde dediğim gibi çok kullanmıyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Kerem Köten
Ses + ses - power tuşlarına basık tut 5 sn titreşim devreye girecek mi.

Cihaz şarj alıyor mu adaptör ısınıyorsa hafiften şarj alıyor demektir
Hocam her dediğinizi denedim ama şu anda hiçbir şekilde etki yok yani şarj aletlerini de sorun yok hiçbir şekilde şarj aletleri de ısınmıyor ama sabah ekran geliyordu şimdi ekran bile gelmiyor artık BIOS hiçbir şekilde açılmıyor

Drsağbırakmayan

80+ Bronze
Bilgisayara bağlayınca donanım bulundu bildirimi geliyor mu

Ses - butonuna basılı şekilde pc ye bağlayınca

Top Bottom