Neler Yeni

Çözüldü✓ Telefonum suya düştü calışıyor ama ekran yok

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
telefonu suya dusuren adam
İlgilendiği Kategoriler
su ve telefon + pc dahil her şey
Cok sey istiyorsun masraf cikmamasinin imkani yok garantiyide hicbi sekilde kullanmazsin kimse sana suya sokarsan biz yardimci oluruz dememis belki soketten falansa max duzeltirler neyi oldugu hakkinda fikrim yok ayrica uzak yakin alakasi yok butun servislerde kural aynidir ben sadece umraniyedeki servisi cok begendim
Abi ekonomi el vermiyo telefonsuz kalınca stres yaptim kusura bakma
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bide ne sorunları var tam belli degil suanlık ekran yok sadece

Sitede 1 metrede 30dk dayanir demesine güvendim bide 10cm girmeden cıkardım 30sn durdu durmadı

BabaVoss7

80+ Silver
Kusura bakmada bu ekonomide aksiyon kamerlarını bilr suya sokmam. Neye güvenip bunu yapıyosun madem zar zor aldın. Cidden garip...

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,291
İsim
Ahmet Sevinç

TinerciAlper

80+ Gold
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,506
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198343077776
Discord
Alperburaks
Abi ekonomi el vermiyo telefonsuz kalınca stres yaptim kusura bakma

Bide ne sorunları var tam belli degil suanlık ekran yok sadece

Sitede 1 metrede 30dk dayanir demesine güvendim bide 10cm girmeden cıkardım 30sn durdu durmadı
Bunlari diyip telefoknunu hor kullanman cabasi ayrica senin yuzunden olmus stress yapman dahada sacma. tatlı su içinde 1 metre derinlikte 30 dakikaya varan bir süre boyunca bekletildiği laboratuvar test koşullarına dayanmaktadır. Denizde veya havuzda kullanılması önerilmez.Senin icin arastirdim lakin sorunu bulamadim garantiye gitmen sart

Kusura bakmada bu ekonomide aksiyon kamerlarını bilr suya sokmam. Neye güvenip bunu yapıyosun madem zar zor aldın. Cidden garip...
Aksiyon kamerasini bilmemde sony z serisi tam bir su canavariydi kendi iclerinde basinc ve su sensorleri vardi suya sokmadan su dayaniklilik testi yapilbiliyordu yanlis hatirlamiyorsam istanbulda vapurun arkasina baglayip gezdirmislerdi ve hala calisiyordu efsane bir telefondu babamdada vardi her turlu suya sokardik hicbirsey olmazdi

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
İlgilendiği Kategoriler
Havuz suyunun tatlı su olmadıgını unutmusum biraz fazla güvendim telefona

Dahası  
Reaksiyon skoru
547
İsim
Paşadöner
Merhabalar bugün havuzdaydım ve video cekmek istedim telefonum samsung galaxy a54 5g telefon suya dayanır yada gecirmez diye düşündüm ama videoya basladıgımda telefonun ekranı gitti ve gelmedi bazen as bişi renk geliyo ama bisi yok ekranda telefon calısıyor titremeler mesajlar vs geliyor ancak ekran yok dokunmatikde yok geliba birde tuşlara Va basınca sos falan acabildim yanı calısıyo ama ekran yok yardım edin yeni telefon 2 ay olmadı
Hocam telefonu tamamen kapatın ve telefoncuya götürün şuan en yapmaniz gereken şey bu

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
İlgilendiği Kategoriler
Hocamlar bu suya düşüşün 3.günü pirince yatırayımmı yoksa garantiye goturmeyi mi bekliyim

Hocam telefonu tamamen kapatın ve telefoncuya götürün şuan en yapmaniz gereken şey bu
Garantiye şansımı denixem ama telefoncuya götürüp düzeltip bişi olursa garantiye goturebiliyomuyum ona göre telefoncu yani samsung servise goturcem

Dahası  
Reaksiyon skoru
547
İsim
Paşadöner
Hocamlar bu suya düşüşün 3.günü pirince yatırayımmı yoksa garantiye goturmeyi mi bekliyim

Garantiye şansımı denixem ama telefoncuya götürüp düzeltip bişi olursa garantiye goturebiliyomuyum ona göre telefoncu yani samsung servise goturcem
Hocam pirinç bu satten sonra bi işe yaramaz bide sizinki biraz fazla Garantiye götürün normal telefoncu da bozulursa Garanti bakmayabilir bugün hemen götürün derim

Livaković

80+ Silver
Hocam pirinç bu satten sonra bi işe yaramaz bide sizinki biraz fazla Garantiye götürün normal telefoncu da bozulursa Garanti bakmayabilir bugün hemen götürün derim
O telefon konu acilali yaklasik 1 2 gündür işlem görmeden yatıyor olay anında direk servise götürülse belki daha az zarar görürdü daha az masraf çıkardı telefonun içini açtıkları zaman her tarafı oksitli görünecektirki buda daha fazla zarar demek pazartesi kargoya verse salı ulaşır çarşamba işleme alsalar o telefon 0 parasına tamir ederler

Millete rahatlık batıyor hocam geçende biri monitöre yumruk atmış 😂

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
İlgilendiği Kategoriler
hocamlar pirince koyduk pazartesi goturcez servise garanti almadılar yakında servis var

O telefon konu acilali yaklasik 1 2 gündür işlem görmeden yatıyor olay anında direk servise götürülse belki daha az zarar görürdü daha az masraf çıkardı telefonun içini açtıkları zaman her tarafı oksitli görünecektirki buda daha fazla zarar demek pazartesi kargoya verse salı ulaşır çarşamba işleme alsalar o telefon 0 parasına tamir ederler

Millete rahatlık batıyor hocam geçende biri monitöre yumruk atmış 😂
Haklısında cok guvendim telefona bide 12k verince bi beklentş olustu

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

Forum istatistikleri

Konular
985,825
Üyeler
155,928
Son üye
fgtreew595672
Top Bottom