Neler Yeni

Samsung Note 10+'da Programlı Açma

Armanc

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
496
İsim
Yusuf Armanc
Merhaba hocalarım başlıkta da belirttiğim gibi android bir cep telefonun güç tuşuna basılı tutup elrana çıkan kapat bölümüne bastıktan belli bir süre sonra (örneğin 15 dakika) sanki güç tuşuna tekrar basılmış gibi açılmasını ve ana ekrana atmasını sağlamayı istiyorum. Ana ekrana atma işini biliyorum ama güç tuşuna fiziksel bir müdahalede bulunmadan android bir telefonun tekrar açılmasını sağlamak mümkün müdür?

Son düzenleme:

BURAKARMAĞAN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
222
İsim
burak armağan
Merhaba hocalarım başlıkta da belirttiğim gibi android bir cep telefonun güç tuşuna basılı tutup elrana çıkan kapat bölümüne bastıktan belli bir süre sonra (örneğin 15 dakika) sanki güç tuşuna tekrar basılmış gibi açılmasını ve ana ekrana atmasını sağlamayı istiyorum. Ana ekrana atma işini biliyorum ama güç tuşuna fiziksel bir müdahalede bulunmadan android bir telefonun tekrar açılmasını sağlamak mümkün müdür?
sen şu şekildemi olucak diyorsun mesela telefonun hata verdi kapandı ve kendi kendine açılmasımı

andires42

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Android kapalıyken alarm için bile açılmıyor.
Nokia s40 ve symbian cihazlarda alarm kurup telefonu kapattığında alarm saati geldiğinde telefon otomatik açılıp alarmı çalıyordu.

Armanc

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
496
İsim
Yusuf Armanc
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
sen şu şekildemi olucak diyorsun mesela telefonun hata verdi kapandı ve kendi kendine açılmasımı
Evet ama hata değil de herhangi bir sebep yüzünden (telefonun parçalanması gibi absürt sebepler değil) sistemin kapatılmasından belli bir süre sonra bir de :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Android kapalıyken alarm için bile açılmıyor.
Nokia s40 ve symbian cihazlarda alarm kurup telefonu kapattığında alarm saati geldiğinde telefon otomatik açılıp alarmı çalıyordu.
Peki nokia e10 da çalışır mı? Ve ya bunun bir benzerini samsung telefon ile 3. parti bir program ile yapmak mümkün müdür?

andires42

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Nokia E10 bilmiyorum çalışır mı çalışmaz mı ? Yazılımcı arkadaşlara sorman gerekli.

DeH$et

80+ Silver
Screenshot_2024-07-01-17-16-23-376_com.miui.securitycenter.jpg

Bunun gibi bir sey mi istiyorsun? Xiaomi kullaniyorum ve telefonu kapatmadan once istersem kendi kendine acilma saatini ayarlayabiliyorum.

Armanc

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
496
İsim
Yusuf Armanc

DeH$et

80+ Silver
Evet aynen bu :)

Kullandığınız Xiaomi'nin modeli nedir @DeH$et hocam?
Ben şuan Xiaomi redmi note 12 pro 5g kullaniyorum fakat bu ozellik eski telefonum redmi note8de de var.

Armanc

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
496
İsim
Yusuf Armanc
Ben şuan Xiaomi redmi note 12 pro 5g kullaniyorum fakat bu ozellik eski telefonum redmi note8de de var.
Duyduğuma göre başlıkta yazdığım (Şuan kullandığım) modelde de var ama şu şartlar ile çalışacağını söylüyor:
-Ekran Kapalı (Hangi anlamda)
-Telefon kullanılamıyor (Anlamadım)
-Pil yüzde 30'un üstünde (Sıkıntı yok)
-SIM kartı kilidi kapalı (Bu da tamam)

Çoğu Huawei telefonda da vardı diye biliyorum

DeH$et

80+ Silver
Duyduğuma göre başlıkta yazdığım (Şuan kullandığım) modelde de var ama şu şartlar ile çalışacağını söylüyor
Bu sartlari niye istedigini anlamadim ben direkt saatleri ayarlayip kullanabiliyorum. YouTube'dan arastirdiniz mi

Armanc

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
496
İsim
Yusuf Armanc
Bu sartlari niye istedigini anlamadim ben direkt saatleri ayarlayip kullanabiliyorum. YouTube'dan arastirdiniz mi
Bir şey çıkmıyor. Samsung Members uygulamasında (Samsungun kendi müşteri hizmetleri uygulaması ve forum gibi) Çoğu cihazda yok ve Note 10+'da olduğunu duyunca sevindim ama hiçbir Note 10+ kullanıcısı bundan yaralanmamış herhalde (Ben hariç çünkü yaralanmayı planlıyorum) :D

@DeH$et hocam bir de adı otomatik (yeniden başlatma) olduğundan sanki önce japanıp sonra tekrar açılacakmış gibi düşündüm :D

Aratınca karşıma çıkan şey Android tekefon nasıl kapatılır videosu (sadece güç tuşuna basıp ekranda çıkan kapat yazısına bastıkları)

DeH$et

80+ Silver
Biraz göz gezdirdim ama ben de bir sey bulamadim. Samsung telefonlari bu yuzden sevmiyorum özellik acisindan xiaomiden sonra yetersiz geliyo.

Armanc

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
496
İsim
Yusuf Armanc
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri