Neler Yeni

Televizyondaki kanalı nasıl bozabilirim ?

_____

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
312
İsim
-
Mantıklı ama kanalın isimlerinin değiştiğini zannetmiyorum
Ben eski tip bir uydu'da bile değiştirebiliyordum, büyük ihtimalle yeni nesil televizyonlarda da vardır bu özellik.

tunahangenç

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,301
İsim
Tunahan Genç
1Televizyon kumandası üzerinde bulunan Menü (Home) tuşuna basın ardından Canlı Tv üzerine gelin.
Kanallari-Silme-1

2Kanal Listesi seçeneğine giriş yapın.
Kanallari-Silme-2

3Kanal listesi açılacaktır. Televizyon kumandası üzerinde bulunan sağ yön tuşuna basın Tümü seçeneğine basın.
Kanallari-Silme-3

Kanallari-Silme-4

4Düzenle’ ye girin.
Kanallari-Silme-5

5Listeden silmek istediğiniz kanal’ı seçin.
Kanallari-Silme-6

6Sil seçeneğine basın.
Kanallari-Silme-7

7Sil’e basın.
Kanallari-Silme-8

Kaynak:https://www.samsung.com/tr/support/tv-audio-video/how-do-i-delete-channels-on-tv/
eğer sözünü dinlemiyorsa ve saygısızlık yapıyorsa biraz şiddet uygulayabilirsin veya kanalı sil bişey dersede ailene söyle

HT-WETA

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
116
İsim
Heykelli
Bence bu standart kullanıcıların yapabileceği bir şey değil, illa bir şekilde yapılıyordur ancak çok zor olucağını düşünüyorum. Fark edilmeden yapmanız mümkün gibi gözükmüyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kanalı sırası değişse de alfabetik sıralamadan bulabilir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şöyle bir şey yapabilirsiniz; diyelim 200 tane kanal var, ilerideki herhangi random bir kanalın adını masterchef'in izlendiği kanalın adı yapın, sonrasında normal masterchef kanalının adını da random bir şey koyun, 2 kanalın yerini değiştirim. Bu şekilde masterchef izlemek için girecek ancak farklı bir kanalla karşılaşacak, siz de normalde olması gereken kanala farklı bir isim vereceğiniz ve sıralamada ileriye taşıyacağınız için o kanalı bulması çok zor olucak.
yada bi kanalın adını masterchefin izlendiği kanalın adı yapsını gerçek kanalın adında bir kanal olucağı içinde gerçek kanalı silsin bu sefer hiç bulamaz

HT-WETA

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
116
İsim
Heykelli

_____

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
312
İsim
-

Carpe Diem

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
518
İsim
Ege Karavelioğlu
Sabret 3 hafta
Ama öyle en baştan izlemeye başlarsa direk sil

Çörek

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
159
İsim
Ali dürüst
Öyle bir ayar varsa büyük ihtimalle uydu ayarlarından bir seçenek değiştirerek bunu halledebileceksinizdir, @HT-WETA nın da dediği gibi marka model bilgisini youtube'a yazmanızı ve google'dan türkçe bir kaynak bulamazsanız ingilizce aratmanızı öneririm.
Uydu ayarlarına nerden giriliyor?

_____

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
312
İsim
-
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular