Neler Yeni

Temu kargom hala gümrükte

furtake

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Onur
ee sen şimdi para iadesi talep etmene rağmen eline ulaşan ürünleri gönül rahatlığıyla kullanacaksın öyle mi?
Valla öğrenci adamız hocam. Min sepet 2k olmasa arkadaşın dediği gibi bir alışveriş daha yapardım.

furtake

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Onur
Şöyle de bir ekleme yapayım. Ben zaten sipariş kargoya verilince desteğe yazdım iade iptal olsun diye. Kendileri bunun mümkün olmadığını, ürünlerin bana temudan bir hediye olduğunu söylediler. Müşteri memnuniyeti konusunda çok hassas davranıyorlar.

Şöyle de bir ekleme yapayım. Ben zaten sipariş kargoya verilince desteğe yazdım iade iptal olsun diye. Kendileri bunun mümkün olmadığını, ürünlerin bana temudan bir hediye olduğunu söylediler. Müşteri memnuniyeti konusunda çok hassas davranıyorlar.
Bana göre problem o değil. Sen bu siparişi verirken sana sunmuş oldukları teslimat şartlarını kabul etmiş oluyorsun. Sipariş verme eylemini de yapıyorsan bu ürünleri almak istiyorsun ve bu ön koşulla hareket ediyorsun. 42 günlük süre içerisinde teslim olmazsa veya 27 gün içinde güncelleme olmazsa sonuna kadar hakkın olur bu ürünler.

Ancak bu koşullar henüz sağlanmamışken, teslim olmasına rağmen iade istemek bana göre ciddi art niyet ve başkasına karşı hak içeriyor. Buna müşteri memnuniyeti falan demek biraz kılıf oluyor. Şirket zaten sana karşı yükümlülüklerini yerine getirmiş oluyor. 42 gün diyorsa 42 gün beklemeyi zaten kabul ediyorsun. Bu benim düşüncem. Umarım hayatının bir noktasında sen de bu kafaya erişebilirsin. Öğrenci olmanla multi milyoner olmanla zerre alakası yok.
Ekran Resmi 2024-07-24 11.00.46.png

furtake

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Onur
Hocam haklılık payınız var, ancak ben kendim paramı geri istiyorum diye desteğe yazmadım açıkçası. 10 günden fazladır bu üründen haber alamıyorum, gümrükte mi uçakta mı vs bi güncelleme olmuyor bir sorun mu var diye yazdım. Destek direkt olarak paranızı geri iade edelim dedi. E ben de tamam dedim. Sonra ürünler kargoya verilmiş diye tekrar yazdım, hediyemiz olsun dediler. Burada art niyet aramaya bence gerek yok. Lakin tabii ki sizin düşünceniz, saygım sonsuz.

Top Bottom