Neler Yeni

Öneri Temudan 500 tl bandında klavye önerir misiniz

Muhammet Öztürk

80+ Bronze
Bütçe
600
500 600 bandını geçmeden mini falan olmayan ve numlock dahil her tuşunun olduğu bir klavye önerir misiniz klavye markalarından pek anlamam indirimler bitmeden iş görecek bişey alsam yeter mantığı ile alıcam

LeviathanSS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
290
İsim
Arnold Ciwardagexer
500 600 bandını geçmeden mini falan olmayan ve numlock dahil her tuşunun olduğu bir klavye önerir misiniz klavye markalarından pek anlamam indirimler bitmeden iş görecek bişey alsam yeter mantığı ile alıcam
2.el uygulamalarından al-sat yapan elemanlardan Z686 veya Z11 alın. Artık gümrükten ürün geçiremezsiniz kolay kolay yeni kanun çıktı.

samaras00

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,445
İsim
veli gok
İlgilendiği Kategoriler
TEKNOLOJİ
Temudan birsey sipariş ediyorsan 1 ay beklemeyi göze alman lazım.
Benim siparişim 24 temmuzda geldi halen gümrükte. Ülkeye gelmesi 10 gün gümrükten çıkması 15-20 gün

Muhammet Öztürk

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sorun o değil, o bütçeye alacağın şey 3 aya elinde kalır.
Valla hocam https://share.temu.com/6P5yXIDhwrA
Bu üründen sipariş verdim doğrudan markadan geldiği yazıyor amazondakine göre falan da çok ucuz harbi indirimli gibi geldi aldım 3 aya elimde kalır mı kalmaz mı görücez artık
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada istediğimin aksine numlock tuşları falan olmayan Bi model olanları ilgimi çekmedi açıkcası oyun için Bi mini klavyem var zaten bunu da genel kullanım için istemiştim ama yazı yazabileyim yeter dedim en son hem Yerleştirme ve yazma konusunda da sıkıntı yaşamam gibime geldi

Muhammet Öztürk

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yurt dışından klavye almakla ilgili konu açıyorum kimse de demiyor ki Türkçe olmasına dikkat et harfler eksik bunu nasıl ayarlarım

ertanerdm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Ertan Erdem
Yurt dışından klavye almakla ilgili konu açıyorum kimse de demiyor ki Türkçe olmasına dikkat et harfler eksik bunu nasıl ayarlarım
ayarlamana pek gerek yok bakmadan yazıyosan sıkıntı olmuyor 1.5 yıldır k835 kullanıyorum hiç sıkıntı yaşamadım klavye ingilizce ben türkçe yazıyorum sadece klavyede ş ü gibi harfler yok ama tıkladığında yine o harfler atalı olduğu için sıkıntı olmuyor

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
482
İsim
Yusuf Kaplan
Temudan birsey sipariş ediyorsan 1 ay beklemeyi göze alman lazım.
Benim siparişim 24 temmuzda geldi halen gümrükte. Ülkeye gelmesi 10 gün gümrükten çıkması 15-20 gün
Bu temuyla alakasız durum. Ürününüz kaybolmuş veya geçememiş bile olabilir. Gümrük işleri markadan bağımsız oluyor. Gümrükte bu amazondan geçirin temundan bekletin olmuyor. Bence ürününüzü kontrol edin derim. Temu,amazon ve AliExpress denemiş biri olarak max 2 hafta bekledim. Genelde de Çin'den çıkıp gümrüğe gitmesi 3-5 gün. Gümrük tatil veya özel bir bayram değilse 2-3 gün sonrası kargo firmasını bekleyiş oluyor. Extra bekleyiş olursa bu da gümrükte oluyor ama bu kadar uzun gümrük süreci temuyla alakasız

Muhammet Öztürk

80+ Bronze
ayarlamana pek gerek yok bakmadan yazıyosan sıkıntı olmuyor 1.5 yıldır k835 kullanıyorum hiç sıkıntı yaşamadım klavye ingilizce ben türkçe yazıyorum sadece klavyede ş ü gibi harfler yok ama tıkladığında yine o harfler atalı olduğu için sıkıntı olmuyor
Atamasını falan nasıl yaparım peki telefondan alışığız zaten öyle yazmaya da oto düzeltme var en azından onda bunu nasıl düzeltirim yazarken

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
482
İsim
Yusuf Kaplan
Yd klavye düzeni ingilizce ayarlı olur genelde ve Türkçe tuş takımı olmaz. Bunu ya yazılımından ayarlayıp extra tuş takımı alırsın ya da tr tuş takımı ararsın o da zor biraz.

samaras00

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,445
İsim
veli gok
İlgilendiği Kategoriler
TEKNOLOJİ
Bu temuyla alakasız durum. Ürününüz kaybolmuş veya geçememiş bile olabilir. Gümrük işleri markadan bağımsız oluyor. Gümrükte bu amazondan geçirin temundan bekletin olmuyor. Bence ürününüzü kontrol edin derim. Temu,amazon ve AliExpress denemiş biri olarak max 2 hafta bekledim. Genelde de Çin'den çıkıp gümrüğe gitmesi 3-5 gün. Gümrük tatil veya özel bir bayram değilse 2-3 gün sonrası kargo firmasını bekleyiş oluyor. Extra bekleyiş olursa bu da gümrükte oluyor ama bu kadar uzun gümrük süreci temuyla alakasız
temu ile alakalı bir durum. amazondur aliexpresdir oradan da alışveriş yaptım . max 2 gün gümrükte bekledi. temu da ise 15 gün bekledi . 2.siparişim 10 gün 3. siparişim 3 gün sürdü

Top Bottom