Neler Yeni

Temu'dan tek seferde kaç ürün alabilirim?

Darthml

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Osman asaf fındık
Millet diyor ki 1 ay içerisinde max 5 defa alışveriş yapabilirsin bunu temu ya sordum oda doğruladı bunda tamamız, sadece anlamadığım tek şey sipariş verirken max ne kadar ürün verebiliriz ben bu hafta 3k lık bir alışveriş yapıcam 15 tane birbirinden farklı ürün ve 150 euroyu geçmiyor ya da ağırlık sınırını şimdi ben bu 15 ürünü sipariş versem doğal olarak tek bir alışveriş sayılacak gelir mi gelmez anlamadım temuya sordum gelir dedi ama emin yine olamıyorum Türkiye kurallarını nereden bilecekler

Cakrash

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
166
İsim
Musa Topçu
6 farklı toplam 10 tane ürün sipariş ettim aliexpressten gelen başka bir kargomda vardı hiçbir sıkıntı olmadı

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
gurkan ilhan
kendi deneyimime göre hocam. ben tek siparişte 30 adet ürün sipariş ettim ve sorunsuzca geldi..
aynı üründen 2 adetten fazla olmasın.. ürünün ağırlığı 30 kg üzeri olmasın.. siparişin toplam bedeli 150 euro dan fazla olmasın..

Darthml

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Osman asaf fındık
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kendi deneyimime göre hocam. ben tek siparişte 30 adet ürün sipariş ettim ve sorunsuzca geldi..
aynı üründen 2 adetten fazla olmasın.. ürünün ağırlığı 30 kg üzeri olmasın.. siparişin toplam bedeli 150 euro dan fazla olmasın..
Sorun olmaz yani

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
954,706
Üyeler
150,540
Son üye