Neler Yeni

Terletmeyen kulaküstü kulaklık

asawer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
119
İsim
turan
Sıfır terleme olması pek söz konusu değil sıcak havalarde eğer odanı buz gibi soğutan bi klima yoksa, minimuma indirmek için kumaş padli kulaklık alman şart bu konudada SteelSeries başta geliyor diye biliyorum ben özellikle fazla terlemeden dolayı deri padli kulaklığımdan kumaş padli arctis 1 e geçtim terleme azaldı ve rahatladım, rahatlık konusunda bence SteelSeries en iyisi.
açıkası hem katılıyor hemde katılamıyorum bu dedigine katılmadıgım taraf gerçekten kumaş pedli kulaklık üretimi konusunda steelseries iyi fakat hep lider degişiyor farklı farklı markalar yeni padlerle çıka gelince sürekli bir döngü var yani hiç kimse kalıcı bir lider degil sadece zaman zaman rakiplerine göre daha iyi kumaş padler üretiyorlar sonra bir süre lider oluyorlar sonra başka firma daha iyisini falan üretiyor o kadar hep bir devir daim var bu arada daha iyisi derken konfor ve tasarımıda kapsıyor gelelim terletme konusuna bu biraz kişisel sorun ama yüzdeye vurunca nerdeyse hiç kimse terleme sorunu yaşamıyor kumaş pedlerde

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
açıkası hem katılıyor hemde katılamıyorum bu dedigine katılmadıgım taraf gerçekten kumaş pedli kulaklık üretimi konusunda steelseries iyi fakat hep lider degişiyor farklı farklı markalar yeni padlerle çıka gelince sürekli bir döngü var yani hiç kimse kalıcı bir lider degil sadece zaman zaman rakiplerine göre daha iyi kumaş padler üretiyorlar sonra bir süre lider oluyorlar sonra başka firma daha iyisini falan üretiyor o kadar hep bir devir daim var bu arada daha iyisi derken konfor ve tasarımıda kapsıyor gelelim terletme konusuna bu biraz kişisel sorun ama yüzdeye vurunca nerdeyse hiç kimse terleme sorunu yaşamıyor kumaş pedlerde

SS için en iyi demem şuanlık yani tarihi de belli zaten :D ilerisini bilemem.

asawer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
119
İsim
turan
Kablosuz olarak Fury X benim için daha iyi dedi sana.
Benim için kablosuz büyük bir nimet ve mikrofon konusunda Void Elite daha iyi olduğunu söyledim zaten, ah şu 80+ lar laftan bir anlasa keşke boş yapmasanız :)
Ha birde benim lafım sana şu yüzden Fury X'e kötü demenden kaynaklı, git bul bakalım 7.1, Wireless ve 19 saat şarjı giden kulaklıık var mı 670 TL'YE.
ben pek göremedim öyle bir şey dedigini galiba gözümden kaçtî veyada bildirim gelmedi bi alıntılarsan iyi olur bu arada boş yapma konusuna degenicek olursak burda senle laf dalaşına girme gibi cahalete düşmeyecegim ki zaten sözde sana göre ben laftan anlamayan biriyim neyse bu son zamanlarda gördügüm en güzel ironi buydu galiba gel gelelim anlamkta sorun çeken arkadaşım benim öncelikle daha iyi anla diye sıralıyorum sana
+ sana göre degil arkadaşın istegine göre bir kulaklık önersi sunmalısın
+sadece mikrofunu iyi degil performans konusunda da fury den daha iyi bir kulaklık void
+ kablosuz olması senin için bir artı olabilir fakat şimdi daha kısa ve analyacagın dilde anlatayım 10 tane muzun arasında bir çürük muzumu tercih edersin yoksa 10 tane muzun arasında bir saglam muzumu
+ 7.1 sanal olarak kulanılıyor gerçek 7.1 lerde çok pahalı
+marka açısından corsair ürünleri daha fazla tercih ediliyor ve yüzdeye vurunca kulanan kişiler corsair ürünlerinden daha memnun
umarım anlamışsındîr ama pek zannetmiyorum octavio paz sözünde dedigi gibi
Cehalet ile bilgisizlik farklı şeylerdir. Bilmeyene anlatırsın öğrenir. Ama cahile anlatamazsın, o zaten biliyordur
Mesaj otomatik birleştirildi:

SS için en iyi demem şuanlık yani tarihi de belli zaten :D ilerisini bilemem.
haklısın ama en iyisi her zaman degişiyor fiyat bile etki ediyor bu degişime heleki bizim ülkede 😂

aydin.

80+ Gold
En İyi Cevap
1

asawer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
119
İsim
turan
Void gerçek 7.1 mi :ROFLMAO:
Marka konusunda haklısın, senden çok daha fazla kulaklık kullanmışımdır cehalet konusunda dediklerin aşıııııırrrııı saçma !
Mesaj otomatik birleştirildi:
ben gerçek demedim hala anlama ile alakalı sorunların var istedigin kadar kulaklık kulan arasındaki farkı anlamayacaksan ne anladım o şeyden neyse sen git bir köşede muzunu kemir güzel dostum teknik mesleleri biraz daha bilgi edindikten sonra tartışırız cahalet konusunda ben bir şey demedim o konuda da hiç bir şey anlamamışsın ama tabi şaşırmadım ben octavio paz'ın sözünü paylaştım sadece yaran varsa gocunursun 😂

Cehalet ile bilgisizlik farklı şeylerdir. Bilmeyene anlatırsın öğrenir. Ama cahile anlatamazsın, o zaten biliyordur

aydin.

80+ Gold
En İyi Cevap
1
ben gerçek demedim hala anlama ile alakalı sorunların var istedigin kadar kulaklık kulan arasındaki farkı anlamayacaksan ne anladım o şeyden neyse sen git bir köşede muzunu kemir güzel dostum teknik mesleleri biraz daha bilgi edindikten sonra tartışırız cahalet konusunda ben bir şey demedim o konuda da anlamamış ama tabi şaşırmadım ben octavio paz'ın sözünü paylaştım sadece yaran varsa gocunursun 😂

Sen biraz çok ve boş konuşuyorsun sanki :p

asawer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
119
İsim
turan
Sen biraz çok ve boş konuşuyorsun sanki :p
ben sadece sana cevap verdim ama ondan da bıktım cidden cahille sohbetin insanı yordugunu bana tekrardan hatırlattıgın için sağ ol cidden baya yoruldum ama en azından verdigim cevaplarımın ne anlama geldigini tam anlmasanda ben sözümün ne dogrultuda kime ve neye gittigini bildigimden içim rahat iyi günler diliyoum sana ve cahaletine

OnTheRoonKilled

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,851
İsim
Paylaşmak İstemiyorum
Kulaklık pedleri deri nası yapmaz dalgamı geçiyorsun 😂
Dayı bilmiyorsanız susun diyorum.

Şu anda E900 Pro kullanıyorum drop plus'ın gelişmiş olanı 4 aydan beri terlemenin ismine bile görmedim. Tamam ısınıyor ama terletmeiyor.

asawer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
119
İsim
turan
Dayı bilmiyorsanız susun diyorum.

Şu anda E900 Pro kullanıyorum drop plus'ın gelişmiş olanı 4 aydan beri terlemenin ismine bile görmedim. Tamam ısınıyor ama terletmeiyor.
dayı biliyoruzda konuşuyoruz biz genele vurup söylüyoruz deri kumaş pede göre terletir

OnTheRoonKilled

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,851
İsim
Paylaşmak İstemiyorum
Fury X nerde kötü?
Kullanmadan yorum yapmamanı öneririm.
Rampage E900 Pro'ya da marka bastığı gibi Mpow Air Pro'ya da markayı basmış. En azından alınabilirliği var ama Çinden almaya kalkışında 400-450₺'ye gelmesi gibi bir durumu var. Stokları tükenmiş olsa da farklı biri isim ile tekrardan satışa sunmuşlardı aynı şekilde daha uygundu.

Onun yerine indirimde Tronsmart Shadow alırım daha iyi.

aydin.

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Rampage E900 Pro'ya da marka bastığı gibi Mpow Air Pro'ya da markayı basmış. En azından alınabilirliği var ama Çinden almaya kalkışında 400-450₺'ye gelmesi gibi bir durumu var. Stokları tükenmiş olsa da farklı biri isim ile tekrardan satışa sunmuşlardı aynı şekilde daha uygundu.
Marka basma değil, ürünlerin fabrikası bile farklı, aynı kalıp diye marka basmış olmuyor.

OnTheRoonKilled

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,851
İsim
Paylaşmak İstemiyorum
Dayı biliyoruz da konuşuyoruz biz genele vurup söylüyoruz deri kumaş pede göre terletir.
Bunu ürüne göre değerlerdir genele vurma.

Bu şey gibi Rampage kötüdür hiç bir ürünü alınmaz. Kötü ama alınabilirliği olan 2 3 ürünü var sonuçta. Drop Plus, Fury X gibi.

Marka basma değil, ürünlerin fabrikası bile farklı, aynı kalıp diye marka basmış olmuyor.
Peki öyle olsun nasıl bir üretmişlerse nedense ses kalitesi bile birebir aynı. :D

asawer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
119
İsim
turan
Bunu ürüne göre değerlerdir genele vurma.

Bu şey gibi Rampage kötüdür hiç bir ürünü alınmaz. Kötü ama alınabilirliği olan 2 3 ürünü var sonuçta. Drop Plus, Fury X gibi.

Peki öyle olsun nasıl bir üretmişlerse nedense ses kalitesi bile birebir aynı. :D
kusura bakma ama genele vurmak zorundayım bu konuda çünkü terletme konusu ürüne göre degil kişiye göre oluyor ve en az riskte kumaş pedlerde

Top Bottom