Neler Yeni

Çözüldü✓ termal macun değişimi sıcaklığın değişmemesi/artması

tr3ty

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Recep Boran Berk
Merhabalar bugün yaklaşık 3 yıldır termal macunu değişmeyen r5 5600g işlemcime termal macun aldım. termal macun:xigmatek pti-g3606
termal macun öncesi boşta 61 yükte 95-96 görüyor ama termal macunu değiştikten sonra değerler yine aynı acaba neden?
(soğutucu stok)

angel_eye

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,218
İsim
Yunus Emre Karataş
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistemler, Donanım
Merhabalar bugün yaklaşık 3 yıldır termal macunu değişmeyen r5 5600g işlemcime termal macun aldım. termal macun:xigmatek pti-g3606
termal macun öncesi boşta 61 yükte 95-96 görüyor ama termal macunu değiştikten sonra değerler yine aynı acaba neden?
(soğutucu stok)
Stok soğutucu zayıf kalıyor. Macun da aman aman kaliteli bi macun değil.

TyShame

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
355
İsim
Halil Karagöz
Merhabalar hocam 5w / mk iletim değerli bir macun sürmüşsünüz. Bu macun malesef sizin bilgisayarınızda stok olarak gelen macuna eşdeğer bir değer. Daha yüksek iletim değerli bir macun kullanırsanız belki farkı anlayabilirsiniz ayreten @angel_eye hocamın dediği gibi soğutucu değiştirerek de soğutma performans değişimi görebilirsiniz.

tr3ty

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Recep Boran Berk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Stok soğutucu zayıf kalıyor. Macun da aman aman kaliteli bi macun değil.
ama termal macunun hiç mi etkisi olmaz.Bide bunun için uygun fiyatlı bir soğutucu öneriniz varmıdır?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Merhabalar hocam 5w / mk iletim değerli bir macun sürmüşsünüz. Bu macun malesef sizin bilgisayarınızda stok olarak gelen macuna eşdeğer bir değer. Daha yüksek iletim değerli bir macun kullanırsanız belki farkı anlayabilirsiniz ayreten @angel_eye hocamın dediği gibi soğutucu değiştirerek de soğutma performans değişimi görebilirsiniz.
anladım teşekkür ederim

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,453
Üyeler
156,492
Son üye
merababenberat
Top Bottom