Neler Yeni

Yardım Termal macun değişimi sonrası sıcaklık artışı

Tevecunuz

80+
CoolerMaster MasterGel Reguler Termal. Bu termal macunu aldım. Termal macunu değiştirmeden önce Valorantta işlemcimin sıcaklık değerleri 65 - 68 derece arası değişiyordu. Termal macunu değiştirdim . Valorantta sıcaklık değerlerim 68-70-74 arası değişmeye başladı 3-4 derece sıcaklık değerleri arttı. Bu durum neden kaynaklanıyor olabilir. Fanı düzgün takmamış olabilirmiyim. Yada macunu fazla sürmemden kaynaklanıyor olabilir mi ?

İşlemcim i3 10105 f - ve işlemcinin kendi fanı var .

Phanzox

80+ Silver
CoolerMaster MasterGel Reguler Termal. Bu termal macunu aldım. Termal macunu değiştirmeden önce Valorantta işlemcimin sıcaklık değerleri 65 - 68 derece arası değişiyordu. Termal macunu değiştirdim . Valorantta sıcaklık değerlerim 68-70-74 arası değişmeye başladı 3-4 derece sıcaklık değerleri arttı. Bu durum neden kaynaklanıyor olabilir. Fanı düzgün takmamış olabilirmiyim. Yada macunu fazla sürmemden kaynaklanıyor olabilir mi ?

İşlemcim i3 10105 f - ve işlemcinin kendi fanı var .
Termal macunu fazla/az sürmüş olabilirsin yada fan tam oturmamış olabilir kontrol et.

Phanzox

80+ Silver
Peki termal macunun kıvamı önemli mi ben aldığım gibi sürdüm yani sıcakta falan bekletmedim hiç
Sıcakta beklemeyi ilk defa duyuyorum sanmam.Termal macun sürerken işlemci ve fan yüzeyinde kalan önceki macun artıklarını temizlediniz mi?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,389
Üyeler
152,231
Son üye
kabardian
Top Bottom