Neler Yeni

TEŞEKKÜRLER İTOPYA eyw

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

snachy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
318
İsim
Eren
ARKADAŞLAR ÇOK İSTEDİĞİM DA 5 SİSTEM ALIŞVERİŞİ TAMAMLAMAMA BASMAMA RAĞMEN ÇÖKTÜ VE STOK BİTTİ UYARSI VERDİ BURADAN İTİOPYAYA ÇOK TEŞEKKÜRLER 1 SAATTİR f5 e basıyordum sağolun diyeceklerim bu kadar ....

Dahası  
Reaksiyon skoru
295
İsim
Siyah Limon
ARKADAŞLAR ÇOK İSTEDİĞİM DA 5 SİSTEM ALIŞVERİŞİ TAMAMLAMAMA BASMAMA RAĞMEN ÇÖKTÜ VE STOK BİTTİ UYARSI VERDİ BURADAN İTİOPYAYA ÇOK TEŞEKKÜRLER 1 SAATTİR f5 e basıyordum sağolun diyeceklerim bu kadar ....
Sen alana kadar miningciler toplamıştır. 1 Adrese veya 1 TC kimliğe birden fazla ürün satılmamalıydı

SorryImSoBussy

80+ Silver
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,970
İsim
HBE
Bende kart bilgilerimi eksiksiz girmeme rağmen ''Kart bilgilerini eksiksiz girin'' uyarısı ile karşılaştım. Garip...

TEŞKİLAT

80+ Silver
Ben de 16.00'dan beri bakıyorum sistem geldiği andan beri de siteyle uğraşıyorum, zar zor 1 saatte sepete ekledim ama onca denememe rağmen ödeme adımına ulaşamadım :(

SEYİT ONBAŞI

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,134
İsim
Berat özturk
Xbox series s alicam bende stok sorunu bitene kadar bu sistem şu zamana gore alinir ama normal zamana gore fena kazik

snachy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
318
İsim
Eren
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben de 16.00'dan beri bakıyorum sistem geldiği andan beri de siteyle uğraşıyorum, zar zor 1 saatte sepete ekledim ama onca denememe rağmen ödeme adımına ulaşamadım :(
@Abdullah Hacıgül abi bizi seviyorsan itopyadan yapma hep böyle olup çöküyor ilk biz girsek bile alamıyoruz

Rudinz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Kaan şengül
aynısı banada oldu

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,646
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
nE? Cidden bir kişiye bir sistem sınırı yok muydu? Cidden öyleyse param olsa hepsini alıp 9500den başka sitede satardım. İyi para valla 😀

snachy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
318
İsim
Eren
nE? Cidden bir kişiye bir sistem sınırı yok muydu? Cidden öyleyse param olsa hepsini alıp 9500den başka sitede satardım. İyi para valla 😀
Bence kesin biri 100 tane falan aldı ondan bitti

Rudinz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Kaan şengül
saçmalığın saçmalığı bu site bunları kaldıramıyorsa itopyanın beceriksizliği

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç