Neler Yeni

Öneri TESLA MODEL Y TÜRKİYEYE 1.791.451 TLDEN SATIŞA ÇIKTI

Patates Köftesi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
250
İsim
Batın Köse
bu arada araştırdım telsla sadece tr ye özel bir arkadan itiş yapmış bu yüzden %10luk ötv dilimine giriyor ama hem motor (160kw öbür modeller ise 300kw civarı) olarak hemde Tesla larda alıştığımız otopilot gibi özellikler yok (sonradan isterseniz alabiliyorsunuz ama o zaman fiyat 2.4 civarı oluyor) togga çok yakın bir araba olmuş.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tesla model y den bahsetmiyormusunuz 534 beygirlik versiyonu
model y nin bir sürü modeli var kanka

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,548
İsim
uwu
Bir buçuk sene togg da mühendistim forumun bir kısmı biliyordur. Dediğin doğru, araç sürekli güncelleniyor her anlamda(malzeme, tasarım, kaynak, elektronik vb) sürekli en iyisi için çalışılıyor. Tasarım nasıl güncelleniyor diyorsanız sizin görmediğiniz şasi vb dataları kastettim.

hocam togg un ekranların orda ki ahşap görünümlü plastiği ahşap bir malzemeyle değiştirme imkanı olabiliyor mu ? ekim/kasım gibi adana da inceleme fırsatım oldu detaylı şekilde o kısım premium gözüküyor ama kalitesiz hissiyatı vardı (araç ilk üretilenlerdendi sanırım ). bazıları dediğim parçayı kaplatmışlar bu yüzden sökme gibi bir işlem olursa garanti dışı kalır mı ?

Noxeble

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Burak
toggdan daha mantıklı bi araç olmuş para olsa 2dk düşünmem bile.

Kontfire

80+ Silver
hocam togg un ekranların orda ki ahşap görünümlü plastiği ahşap bir malzemeyle değiştirme imkanı olabiliyor mu ? ekim/kasım gibi adana da inceleme fırsatım oldu detaylı şekilde o kısım premium gözüküyor ama kalitesiz hissiyatı vardı (araç ilk üretilenlerdendi sanırım ). bazıları dediğim parçayı kaplatmışlar bu yüzden sökme gibi bir işlem olursa garanti dışı kalır mı ?
Dostum ben robotik simülasyon ve robot programcısıyım, iç malzeme kalitesine vakıf değilim fakat dashpanel dediğin kısımın plastik olmasının bir kaç sebebi olabilir. Bunlardan bazıları ısı geçirgenliği, kesme dayanımı, süneklik, yüzey kalitesi , tamir kolaylığı ve maliyet gibi gibi değişir. Benim düşüncem panel değiştirilmesi aracın dizaynına müdahale olacağı için garanti kapsamı dışında kalacağıdır. Dediğim gibi bunlar sadece benim düşüncelerim

Ama Öyle Diyorlar :)
Hak ve mülkiyetleri Türkiye olduğu için yüzde yüz yerli deniyor olabilir :peepo1:

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,673
İsim
Batuhan
Dostum ben robotik simülasyon ve robot programcısıyım, iç malzeme kalitesine vakıf değilim fakat dashpanel dediğin kısımın plastik olmasının bir kaç sebebi olabilir. Bunlardan bazıları ısı geçirgenliği, kesme dayanımı, süneklik, yüzey kalitesi , tamir kolaylığı ve maliyet gibi gibi değişir. Benim düşüncem panel değiştirilmesi aracın dizaynına müdahale olacağı için garanti kapsamı dışında kalacağıdır. Dediğim gibi bunlar sadece benim düşüncelerim

Hak ve mülkiyetleri Türkiye olduğu için yüzde yüz yerli deniyor olabilir :peepo1:
Funny GIF - Funny GIFs

acilo5050

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Halil uçar
Togg da pompa yok bir sey yok uzun menzili bile 400 anca gidiyor. Bu araba da 1.8 m gösteriyorlar ama haziran temmuz teslim zam yer ötv oranı dilimini geçer 2.2m hayırlı olsun derler. Almazsan 50k cukka atarlar👍🏻

ensareiz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
456
İsim
Ensar Polat
bu arada araştırdım telsla sadece tr ye özel bir arkadan itiş yapmış bu yüzden %10luk ötv dilimine giriyor ama hem motor (160kw öbür modeller ise 300kw civarı) olarak hemde Tesla larda alıştığımız otopilot gibi özellikler yok (sonradan isterseniz alabiliyorsunuz ama o zaman fiyat 2.4 civarı oluyor) togga çok yakın bir araba olmuş.

model y nin bir sürü modeli var kanka
Şimdi baktım da otonom sürüş yok motor kısılmış bence alınmaz

Top Bottom