Neler Yeni

teslim alınmayan ürünün vergisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Muhammed Ali Özkan
merhabalar
amazondan ihtiyacım olan bir ürün sipariş ettim ancak amazonun harika sistemi sayesinde ürünün yurtdışından geleceğini fark etmedim vergi vs de soylemedi ödeme sayfasında şimdi ürün geldi ancak ürünü istemiyorum teslim almadım ürünü daha gümrük vergisi kesiliyor eğer teslim almaz ve vergiyi ödemezsem ne oluyor yani gelecekte bir alışverişte zamlı şekilde falan ödemek zorunda kalabilirmiyim acaba bilen varmı?

Gurkanpiro

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
251
İsim
Gurkan
merhabalar
amazondan ihtiyacım olan bir ürün sipariş ettim ancak amazonun harika sistemi sayesinde ürünün yurtdışından geleceğini fark etmedim vergi vs de soylemedi ödeme sayfasında şimdi ürün geldi ancak ürünü istemiyorum teslim almadım ürünü daha gümrük vergisi kesiliyor eğer teslim almaz ve vergiyi ödemezsem ne oluyor yani gelecekte bir alışverişte zamlı şekilde falan ödemek zorunda kalabilirmiyim acaba bilen varmı?
alın geri iade edin

Tearz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
merhabalar
Amazon mağdur etmez. Bütün miktarı iade eder.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
959,902
Üyeler
151,473
Son üye
yucan
Top Bottom