Neler Yeni

TG YAMA ÜCRETLİ OLMUŞ !

The Semih

80+ Silver
Call Of Duty WW2 satın aldım dün akşam oyunu indirdim daha önce ücretsiz türkçe yamasını kurmuştum.Yama şuanda 35 TL ye satılıyor.Arkadaşlar tamam emek felan diyoruzda kendi dilimizi parayla satıyorlar ben bu saçmalığa protesto edilmesini istiyorum Yapay zeka çeviriler çoğalırken parayla yama satmak nedir.

Fiyat saçmalığını kıyaslayın. Oyunla aynı fiyata satıyorlar neredeyse.

1683895615223.png

1683895638606.png

The Semih

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ücretli hocam oda linki takip edin.TG BOX uygulamasını indirtiyor oradan ücretle satın alıyorsun.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Adam sana kendi dilini satmıyor. Kendi emeğini satıyor.
1 sene içerisinde emek kalmıcak diyorum kanka yapay zeka çeviri yayılıyor şuan sunucusu var discordda her hafta oyun çıkarıyolar.

Sirius Blackw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,550
İsim
Patiayak
Discord
LAOZİN#0758
Makine çevirisine laf yok ama el işi çevirilere ne kadar üzülsemde paralı olması gerek.Hiç kolay bir iş değil yamacı arkadaşım vardı bir ara Black ops 2 yi 3 ayda çevirmişti.

The Semih

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Makine çevirisine laf yok ama el işi çevirilere ne kadar üzülsemde paralı olması gerek.Hiç kolay bir iş değil yamacı arkadaşım vardı bir ara Black ops 2 yi 3 ayda çevirmişti.
Tek başına ise çok normal. Bu TG yama 2013 den beri ücretsiz di sonradan ücretli sisteme geçmiş belli ki emeklerine bir şey diyemiyorum maleesef. İsteyen bağış atıyordu destek için kaldırmışlar onu.

Tr yama emektir, emeğin karşılığında para istemesi kadar normal bir şey yoktur. Şöyle böyle çevriliyor zaten basit dersen kalk kendin yap derler.
Chat GPT ile 1 günde yapıyorlar ama nasıl yaptıklarını bilmiyorum.

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,213
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess
Call Of Duty WW2 satın aldım dün akşam oyunu indirdim daha önce ücretsiz türkçe yamasını kurmuştum.Yama şuanda 35 TL ye satılıyor.Arkadaşlar tamam emek felan diyoruzda kendi dilimizi parayla satıyorlar ben bu saçmalığa protesto edilmesini istiyorum Yapay zeka çeviriler çoğalırken parayla yama satmak nedir.

Fiyat saçmalığını kıyaslayın. Oyunla aynı fiyata satıyorlar neredeyse.

Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
Kanka yapay zeka değil el emeği ise adamın hakkı, oyunun sunmadığı bir şeyi sunuyor sana, ama yapay zeka ise oyunun yarı fiyatına satması da adamın kabahati

Sirius Blackw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,550
İsim
Patiayak
Discord
LAOZİN#0758
Tek başına ise çok normal. Bu TG yama 2013 den beri ücretsiz di sonradan ücretli sisteme geçmiş belli ki emeklerine bir şey diyemiyorum maleesef. İsteyen bağış atıyordu destek için kaldırmışlar onu.

Chat GPT ile 1 günde yapıyorlar ama nasıl yaptıklarını bilmiyorum.
İnsanların para kazanması lazım aga bu kadar takılacak bir şey yok.Hayat pahalılaştı sence kaç kişi bağış yapıyordur oraya?Adamlar beleşe mi yapacak hizmet veriyorlar burada.

The Semih

80+ Silver
Kanka yapay zeka değil el emeği ise adamın hakkı, oyunun sunmadığı bir şeyi sunuyor sana, ama yapay zeka ise oyunun yarı fiyatına satması da adamın kabahati
Kanka 1 kere oynucam oyunu zaten iade edeceğim yapcak bişi yok call of duty oyunlar 3-4 saatte bitiyor.

Ysuflix

80+ Gold

çok uzun zamandır ücretli zaten

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
978,400
Üyeler
154,739
Son üye
slicer