Neler Yeni

Yardım the calisto protocol kırılma sorunu

Dwayne

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
482
İsim
Dwayne Rolly
oyunu aldım oynadım iyi güzel hosta bu kadar rezalet bir optimizasyon olamaz sonra bir baktımki bu işin altında krafton var o zaman olur dedim neyse oyunda ekran öyle böyle kırılmaz yok oyundaki fps e bakıyorsun 70 80 kasması imkansız oyuna bakıyorsun rezalet takılıyormus gibi geliyor görüntü ne oyun zevki var ne oyunu oynayabilme ben düşmana vurana kadar 100 kere takılıyor sürekli damage yiyiorsun oyun 2x zor oluyo grafikleri düşürsen daha cok kasıyor yükseltsen yine kasıyor bi ayarı falan yokmudur bozuk ayar vs ya da oyun içine atılacak bir dosya falan çözmezmi

Spect

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Arda
oyunu aldım oynadım iyi güzel hosta bu kadar rezalet bir optimizasyon olamaz sonra bir baktımki bu işin altında krafton var o zaman olur dedim neyse oyunda ekran öyle böyle kırılmaz yok oyundaki fps e bakıyorsun 70 80 kasması imkansız oyuna bakıyorsun rezalet takılıyormus gibi geliyor görüntü ne oyun zevki var ne oyunu oynayabilme ben düşmana vurana kadar 100 kere takılıyor sürekli damage yiyiorsun oyun 2x zor oluyo grafikleri düşürsen daha cok kasıyor yükseltsen yine kasıyor bi ayarı falan yokmudur bozuk ayar vs ya da oyun içine atılacak bir dosya falan çözmezmi
Hocam vsync falan acin fazla rahatsiz ediyosa.

furkangorur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
903
İsim
Furkan Görür
krafton ile alakayı anlamadım ama olsun. Bir oyunda kırılma varsa fps sabitleyip vysnc açmanız lazım.

Dwayne

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
482
İsim
Dwayne Rolly
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam vsync falan acin fazla rahatsiz ediyosa.
takılma oyunda var oyun kasmıyor da sanki animasyonlar buglanıyormus gibi
Mesaj otomatik birleştirildi:

krafton ile alakayı anlamadım ama olsun. Bir oyunda kırılma varsa fps sabitleyip vysnc açmanız lazım.
pubg nin yapımcıları ve pubg optimizasyonu da rezalet

ve vsyn duzeltmiyo bunlar basit cozumler işe yaramaz şeyler vsync hangi oyunda duzgun calısıyorki zaten bunda da işe yaramıyor baska bir şey lazım

The Semih

80+ Silver
DX 11 modunda oyna daha stabil, bide hile felan kullanıyorsan oyunda hile koruma sistemi var kasıtlı droplara neden oluyor, bilerek oynatmıyor yani.

Dwayne

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
482
İsim
Dwayne Rolly
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
DX 11 modunda oyna daha stabil, bide hile felan kullanıyorsan oyunda hile koruma sistemi var kasıtlı droplara neden oluyor, bilerek oynatmıyor yani.
ne hilesi hikayeli oyunda :D dx 11de ztn aynı hiçbir değişiklik yok ilk yaptıgım oydu

galiba nvidia driverlarıyla alakalı sorun oyunla bi alakası yok gibi baska oyunlarda da aynı sorun basladı

Top Bottom