Neler Yeni

Kalıcı Ücretsiz The Elder Scrolls Epic te Ücretsiz Oldu

Cihangir

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Mehmet
Fakat, ESO+ olmadan veya diğer DLC'leri olmadan hiçbir anlam ifade etmez ana oyun. Denemek harici.

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Aylık 125 liralık abonelik. Her şeye erişim, sınırsız çanta vs. sağlıyor. İtem craftlama işi ile uğraşacak birisi çanta ve yer sıkıntısı çekiyor. Aboneliksiz oynamak zor.
Hmm üzüldüm. Harbi heyecanlanmıştım ama benim hatam. Bir MMORPG'nin ücretsiz olması yanılgısına düştüm.

Escrita

80+ Bronze
WOW Aylık ne kadara denk geliyor?

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Mehmet
Bu arada araştırdım da bazı forumlarda ESO+'a gerek olmadığını işi kolaylaştırdığını ama asla bir eksiklik hissettirmezmiş yokluğu vs. yorumlar gördüm.
Hikayeleriniz kapalı. High Isle dahil tüm hikaye DLC'leri Necrom adı altında birleşti. O da şu an 400TL. İtemler, yeni dungeonlar, haritalar kapalı. Ya onu alacaksınız ya DLC'leri.

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Hikayeleriniz kapalı. High Isle dahil tüm hikaye DLC'leri Necrom adı altında birleşti. O da şu an 400TL. İtemler, yeni dungeonlar, haritalar kapalı. Ya onu alacaksınız ya DLC'leri.
Peki New World hakkında ne düşünüyorsunuz?

Karacabey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
711
İsim
Abdullah
120 saati devirdim 12 günde. Daha set yapmadım, yapamadım. Sürekli bir şeyler yapıyorum. Bana çok eğlenceli geldi.

İndirim dönemi aldım.
Çok eleştirisi vardı başlamadım almadım bir türlü. Bunu görünce indirimde almadığıma üzüldüm. İşin açıkçası yeni bir mmorpg çıksa da denesek diye bakıyorum

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
120 saati devirdim 12 günde. Daha set yapmadım, yapamadım. Sürekli bir şeyler yapıyorum. Bana çok eğlenceli geldi.

İndirim dönemi aldım.
Ben ucuzken alacaktım ama o zaman yorumlar Very Negative idi. Bir de unfair bans ile yorumlar dolmuştu.
170 TL lik -indirim fiyatı- standart versiyon yeter mi ekstra bir harcamaya gerek var mıİ?

Top Bottom