Neler Yeni

The Forest Slot Hakkında

Emir Adar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
105
İsim
Emir
The forest ı ps üzerinden oynadım , ps4 den oynarken silah veya başka bir item ı sol veya aşağı tuş a atıyabiliyordum örneğin baltayı ve yayı atadığım zaman rahatlık oluyordu çantaya girmeme gerek kalmıyordu. Şimdi pc den oynuyorum ve aynı şeyi yapmak istedim fakat yapamadım 1-2-3-4 e kadar slot var ayarlarda fakat değiştiremiyorum oyun kendisi ne atadıysa o oluyor. Bilgisi olan biri var mı ? msl katanayı 1 e atamak istiyorum yapabiliyor muyum ?

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,937
İsim
MehmedVII
The forest ı ps üzerinden oynadım , ps4 den oynarken silah veya başka bir item ı sol veya aşağı tuş a atıyabiliyordum örneğin baltayı ve yayı atadığım zaman rahatlık oluyordu çantaya girmeme gerek kalmıyordu. Şimdi pc den oynuyorum ve aynı şeyi yapmak istedim fakat yapamadım 1-2-3-4 e kadar slot var ayarlarda fakat değiştiremiyorum oyun kendisi ne atadıysa o oluyor. Bilgisi olan biri var mı ? msl katanayı 1 e atamak istiyorum yapabiliyor muyum ?
Yapman gereken şey kısayol yapmak istediğin eşyayı ve çantanı birleştir ardından 1,2,3,4 bunlardan birine ata

Emir Adar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
105
İsim
Emir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
  • Beğen
Reaksiyonlar: Che_
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR