Neler Yeni

The Last of Us Part 1 PC vs PS5

Jacket

80+ Silver
Sana katılıyorum ama bana kalırsa dönüştürücü firmadan çok yapımcı sıkıntılı Sonnyden bu kadar sakat iş beklemezdim
Olabilir dediğiniz gibi de tabi ki arkada ne döndüğünü kimse bilmiyor çünkü o konuda şu kesinlikle suçlu diyemeyiz.

Jacket

80+ Silver
Kesinlikle size katılıyorum ama çok kesin olan bir şey var oda bunu kimse beklemiyordu
Evet keşke böyle büyük bir oyun bu şekilde çıkmasaydı Xbot lar Xbox ın paralı trolleri Twitter da bayram ediyor Sony her oyun çıkardığında gömüyorlar zaten bu da fırsat oldu kendilerine oyunun PS3 versiyonunda ki buglı bir video su var onu bile PC versiyonu gibi yaymayı başarmışlar adamlar Enis in video da bile var kimse fark etmemiş.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Alıntıyı görüntüle
İzleyin orijinal video bu 1 Nis 2015 de yayınlanmış.

Bakın yine PC diye yaydıkları bir video daha yine PS3 versiyonu.
Alıntıyı görüntüle
Oynadığı PS4 konsolu bile gözüküyor video da.

TİTAN.

80+ Platinum
Evet keşke böyle büyük bir oyun bu şekilde çıkmasaydı Xbot lar Xbox ın paralı trolleri Twitter da bayram ediyor Sony her oyun çıkardığında gömüyorlar zaten bu da fırsat oldu kendilerine oyunun PS3 versiyonunda ki buglı bir video su var onu bile PC versiyonu gibi yaymayı başarmışlar adamlar Enis in video da bile var kimse fark etmemiş.

Alıntıyı görüntüle
İzleyin orijinal video bu 1 Nis 2015 de yayınlanmış.

Bakın yine PC diye yaydıkları bir video daha yine PS3 versiyonu.
Alıntıyı görüntüle
Oynadığı PS4 konsolu bile gözüküyor video da.
Klasik ben xboxuda seviyorum PS yide neden insan gömme ihtiyacı hissederki neden trol tutar ki tatlı bi rekabet var işte

Jacket

80+ Silver
Klasik ben xboxuda seviyorum PS yide neden insan gömme ihtiyacı hissederki neden trol tutar ki tatlı bi rekabet var işte
Evet Sony ne yaparsa yapıyorlar bunlar çok komik bir tayfa IQ leri bana malum partili insanların o partiyi Twitter da savunmaları gibi geliyor para alıp savunanları geçtim de para almadan savunanlar hem de şu 3 yıl da 1 tane oyun yapmadığı halde garip cidden.

Aşırı drop giriyor ya sizde de var mı bu sorun
Oyununuz orijinal mi korsan mı oyunu en son sürüme güncellediniz mi ve ekran kartınız nedir.

TİTAN.

80+ Platinum
Evet Sony ne yaparsa yapıyorlar bunlar çok komik bir tayfa IQ leri bana malum partili insanların o partiyi twitter da savunmaları gibi para alıp savunanları geçtim de para almadan savunanlar hem de şu 3 yıl da 1 tane oyun yapmadığı halde garip cidden.
Doğru iyi olana iyi kötü olana kötü demek lazım ama bunlarda koyun zekası var anladın sen 😁

Jacket

80+ Silver
Doğru iyi olana iyi kötü olana kötü demek lazım ama bunlarda koyun zekası var anladın sen 😁
Evet ne kadar iyi olur her şey de öyle olsak iyiyse iyi kötüyse kötü çok zor değil ama dediğiniz gibi işte koyunlar.

majorw0w

80+ Silver
Evet Sony ne yaparsa yapıyorlar bunlar çok komik bir tayfa IQ leri bana malum partili insanların o partiyi Twitter da savunmaları gibi geliyor para alıp savunanları geçtim de para almadan savunanlar hem de şu 3 yıl da 1 tane oyun yapmadığı halde garip cidden.

Oyununuz orijinal mi korsan mı oyunu en son sürüme güncellediniz mi ve ekran kartınız nedir.
Korsan deneyim dedim 1080ti 1.016 güncellemesi yaptım

angel_eye

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,218
İsim
Yunus Emre Karataş
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistemler, Donanım

oyunun haterları ayarları low'a alıp joel'un kurt adam halini paylaşıp dalga geçiyor eee naughty dog bunu hak etti. ama kimse de böyle bir oyunu bırak 1080p mediumu en az 2k ultra da oynaması lazım oyunun hakkı 4k grafikler. part 2 için 4k monitör bile alınır.
Usta iyi hoş diyosun da adamlar .... gibi portlamış pcye. 2k-4k monitörde oynasan ne oynamasan ne. Ben de oynamak isterdim oyunu ama rezil durumda

Jacket

80+ Silver
Usta iyi hoş diyosun da adamlar .... gibi portlamış pcye. 2k-4k monitörde oynasan ne oynamasan ne. Ben de oynamak isterdim oyunu ama rezil durumda
Oyunu satın aldınız mı.
Ben bir sorun göremiyorum grafik kartınızda oyun 1080p de güzel bir şekilde çalışıyor RX 6600 den nasıl bir performans çıkarmasını bekliyorsun ki.

angel_eye

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,218
İsim
Yunus Emre Karataş
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistemler, Donanım
Oyunu satın aldınız mı.
Ben bir sorun göremiyorum grafik kartınızda oyun 1080p de güzel bir şekilde çalışıyor RX 6600 den nasıl bir performans çıkarmasını bekliyorsun ki.
Satın almadım bu forumda paylaşımları gördüm, steam yorumları ortada. Öyle herşeye balıklama atlanmaz, önce yorumlara, deneyimlere bakılır. Şuan iyi değil özetle

Top Bottom