Neler Yeni

The Last Of Us Part 2 spoiler yedim

Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
RAMAZAN KARTAL
Bir pc oyuncusu olarak sony özel oyunlarını severek takip ediyorum ve pcye çıkmasını bekliyorum,tahminimcede bu senenin sonunda the last of us part 2'yi pcde göreceğiz.
İlerdede belirttiğim üzere spoiler yedim.. Ben oyundan abynin joeli öldürdüğünü ve oyunun hikayesinin intikam üzerine olduğunu öğrendim bir şey daha var tabi doğrumu bilmiyorum oyunun sonunda ellie abyi öldürmüyormuş Sizce öğrendiğim spoilerlar ana hikayenin bütününü çok etkiliyormu? Oyunu oynamanın bir anlamı olmadığınımı gösterir? çok büyük bir spoilermı? Bu spoilerları öğrendiğimde çok üzülmüş fakat oyuna olan heyecanım hala dahada artıyor ve Hemen pcye gelmesini bekliyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,502
İsim
Diyarhan
Kanka hikayenin damına konmuşsun. Hikayeyi oynamanı bozmaz ama sonunu bildiğin bir yolda gitme hissi olur

MertCN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Mertcan Özbek
Bir pc oyuncusu olarak sony özel oyunlarını severek takip ediyorum ve pcye çıkmasını bekliyorum,tahminimcede bu senenin sonunda the last of us part 2'yi pcde göreceğiz.
İlerdede belirttiğim üzere spoiler yedim.. Ben oyundan abynin joeli öldürdüğünü ve oyunun hikayesinin intikam üzerine olduğunu öğrendim bir şey daha var tabi doğrumu bilmiyorum oyunun sonunda ellie abyi öldürmüyormuş Sizce öğrendiğim spoilerlar ana hikayenin bütününü çok etkiliyormu? Oyunu oynamanın bir anlamı olmadığınımı gösterir? çok büyük bir spoilermı? Bu spoilerları öğrendiğimde çok üzülmüş fakat oyuna olan heyecanım hala dahada artıyor ve Hemen pcye gelmesini bekliyorum.
Teknik acidan cok kaliteli bir oyun. Seslendirme grafik animasyonlar vs en ust duzeyde kaliteli. Kesinlikle oynamaya deger. Bu spoilerda anlattigin olaylarin gelismesi psikolojik olaylar vs cok iyi islenmis o kadar basit deil. O yuzden kesinlikle oyna

ExPeror

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
377
İsim
Cenk
Umarım part 2 pc'ye iyi şekilde çıkar ben de bekliyorum ve açıkçası sony oyunları PC ye sırayla çıkmadan önce 3-4 bölüm izlemiştim ona rağmen çok heyecanlı bir şekilde bekliyorum. Oynamak bambaşka bir şey

Carlo

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Güzel kardeşim şu devirde herhangi bir şey hakkında spoiler yememe şansın var mı? İlk spoiler yediğin yer oyunun başı zaten. Bunu bilsen ne bilmesen ne? Ben oyunu oynamadan önce bunu duydum ve oyundan soğudum. Yine de oyunu oynadım. Sonra bir kez daha soğudum. Tamamen bireysel görüşüm, senaryosunu hiç beğenmedim.

Nega

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
402
İsim
Eren Öztürk
Oyun çıkmadan senaryosu sızdığında spoiler yemiştim zaten, sonradan oynadım ve teknik olarak çok başarılı bir oyun, oynamaya kesinlikle değer, hikayesi zaten tırttı bence

Carlo

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dünyanın sonu değil kanka abartma. Çıktığından beri RDR 2"de Arthur"un öldüğünü biliyordum bu sene ilk defa oynadım gayette zevk aldım oyundan

İşte tam da bundan bahsediyorum. Ben RDR 2'yi kurdum. Daha oynanadım. Kim necidir bilmiyorum bile ama yüksek ihtimal ana karakter olduğunu düşündüğüm kişinin öldüğünü öğrendim şimdi. Olay budur arkadaşlar. (y)

Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
RAMAZAN KARTAL
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kanka hikayenin damına konmuşsun. Hikayeyi oynamanı bozmaz ama sonunu bildiğin bir yolda gitme hissi olur
Çok kötümü yani çok şüpheli konuşuyorsun
Mesaj otomatik birleştirildi:

Umarım part 2 pc'ye iyi şekilde çıkar ben de bekliyorum ve açıkçası sony oyunları PC ye sırayla çıkmadan önce 3-4 bölüm izlemiştim ona rağmen çok heyecanlı bir şekilde bekliyorum. Oynamak bambaşka bir şey
O kadar cok bekliyorumki dayanamayip easter gamers tvden ilk videoyu izlemistim bu bas yapit bir harika

ExPeror

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
377
İsim
Cenk

O kadar cok bekliyorumki dayanamayip easter gamers tvden ilk videoyu izlemistim bu bas yapit bir harika
Valla aynen ben de bu şekilde yapmıştım o zamanlar daha pc ye geleceği zordu biraz izledim efsane oyun umarım bu yıl gelir

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,502
İsim
Diyarhan

Sorun olmaz sen oyna yinede. Keyfi Kaçmaz

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,058
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Iron Galaxye portlatmasınlarda Jetpack interactive bu konuda gene iyi bi iş çıkarmıştı Irona göre

Top Bottom