Neler Yeni

The Long Dark oynanır mı ?

shpresoj

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
469
İsim
Umut

Dark Lightning

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,561
İsim
-
İlgilendiği Kategoriler
-
Oyunun tam olarak konusu ne bu arada simulasyon oyunlarında karşıma çıktı çünkü.
Bir ayı var ölmüyor çok lanetli bir ayı sen bunu öldürmeye çalışıyorsun bir tane mızrak var sadece onla vurunca ölüyor. Tabii o aşamalara gelene kadar türlü türlü olaylar oluyor

Yanlış mı söyledim ? En son ilk çıktığında şey ettiydim de :D

shpresoj

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
469
İsim
Umut
Bir uçak kazası geçiriyorsun yani detay varda kabaca anlatıcam ilk düştüğün yerden bi hayatta kalmaya calıs ucaktaki malzemelerle sonra zaten oyun seni sürükliyicek

Bir ayı var ölmüyor çok lanetli bir ayı sen bunu öldürmeye çalışıyorsun bir tane mızrak var sadece onla vurunca ölüyor. Tabii o aşamalara gelene kadar türlü türlü olaylar oluyor

Heyecanlandım. :D

Müslüm Gürses

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,063
İsim
Mert Gürbüz

Doğru doğru ama sonlara doğru tabi dediğin gibi ilk uçak kazasıyla baslıyor mücadele :D

Dark Lightning

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,561
İsim
-
İlgilendiği Kategoriler
-
A
Heyecanlandım. :D
Aynen hocam efsane karı kaynatıp içiyorsun kibrit falan efsane. Tabii ilk başta bi uçak kısmı var hatta sevgilimizle uçuyorduk galiba sonra düşüyor vb.

Dontaçhi

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,487
İsim
Ümit Can
Bir uçak kazası geçiriyorsun yani detay varda kabaca anlatıcam ilk düştüğün yerden bi hayatta kalmaya calıs ucaktaki malzemelerle sonra zaten oyun seni sürükliyicek
Hocam ayrıca istersen Story Moddan bağımsız bir şekilde save açıp hayatta kalmaya da çalışabilirsin.

Top Bottom