Neler Yeni

Öneri The Walking Dead 10. Sezon son 7 bölüm sonunda geldi!

Dusmax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,010
İsim
Tayfun Yılmaz
AMC TWD'nin bitmeyeceğini söyledi.Veya TWD yönetmeni söylemişti.Dizinin daha uzun bir süre bitmeyeceğini karakterlerin değişmeye başlayacağını söylemişti.

MeynnZenith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,343
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Belli bir tane yok
AMC TWD'nin bitmeyeceğini söyledi.Veya TWD yönetmeni söylemişti.Dizinin daha uzun bir süre bitmeyeceğini karakterlerin değişmeye başlayacağını söylemişti.
Evet. Ama asıl dizi olan The Walking Dead, artık çok farklı bir hal almaya başladığı için dizi başka adlar ile karşımıza çıkacak. World Beyond The Walking Dead isminde bir devam dizisi çıkacak (adı yanlış olabilir). Ve bu dizide de Daryl ve Carol başta olmak üzere hikaye devam edecek. Tek fark, asıl dizide yeni sezon olarak devam etmek yerine yeni bir dizide devam edecek olması.

Dusmax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,010
İsim
Tayfun Yılmaz
Evet. Ama asıl dizi olan The Walking Dead, artık çok farklı bir hal almaya başladığı için dizi başka adlar ile karşımıza çıkacak. World Beyond The Walking Dead isminde bir devam dizisi çıkacak (adı yanlış olabilir). Ve bu dizide de Daryl ve Carol başta olmak üzere hikaye devam edecek. Tek fark, asıl dizide yeni sezon olarak devam etmek yerine yeni bir dizide devam edecek olması.
O ne zaman çıkacaktı 2020 Mayıs'ta veya 2021 Mayıs'ta çekilmeye başlanıcaktı

Penetrator God

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
927
İsim
Yok

Yani suyunu çıkaracaklar anlaşılan. Ben açıkçası izlemeyi düşünmüyorum sizi bilmem ama tadında bırakamadılar. Oyuncular bile sıkılmıştır.

MeynnZenith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,343
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Belli bir tane yok
Yani suyunu çıkaracaklar anlaşılan. Ben açıkçası izlemeyi düşünmüyorum sizi bilmem ama tadında bırakamadılar. Oyuncular bile sıkılmıştır.
Aksine, onlar da dizide devam etmek istiyorlar. Eğer aynı dizi üzerinden devam etseydi belki suyu çıkardı. Ama başka dizi ile devam edince bence daha iyi oldu. Suyu çıkmak yerine yepyeni bir dizi ve olay örgüsü gibi olacak.
Mesaj otomatik birleştirildi:

O ne zaman çıkacaktı 2020 Mayıs'ta veya 2021 Mayıs'ta çekilmeye başlanıcaktı
Onu bilmiyorum maalesef.

Penetrator God

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
927
İsim
Yok
Olay örgüsünü nasıl değiştirebilirler ki? Zombiler var işte yani zaten ilk dizide yapmadıkları şey kalmadı. Zombi konsepti yeni bir şey değil. Son 20 yılda suyu bu türün çıktı zaten.

MeynnZenith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,343
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Belli bir tane yok
Olay örgüsünü nasıl değiştirebilirler ki? Zombiler var işte yani zaten ilk dizide yapmadıkları şey kalmadı. Zombi konsepti yeni bir şey değil. Son 20 yılda suyu bu türün çıktı zaten.
Öyle değil. Düşün: Dizinin ilk 6 sezonu sürekli zombi ile savaşla geçti. Ama son 4 sezonda bu, yavaş yavaş halklar arası ilişkiye döndü. Ve asıl dizinin konusu "zombilere karşı insanlar" olduğu için artık bu diziden değil başka diziden devam ettirecekler hikayeyi. Bu da insanları "Dizi ne hale geldi, zombilerin olayı kalmadı" eleştirilerini azaltıyor. O bakımdan olay örgüsü değişti.

baid

80+ Silver
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,391
İsim
berk
World Beyond çıktı zaten amazon prime'da var?

Dusmax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,010
İsim
Tayfun Yılmaz
Dizinin izleyicileri de dizinin bitmesini mantıklı bulmadılar.

Penetrator God

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
927
İsim
Yok
Öyle değil. Düşün: Dizinin ilk 6 sezonu sürekli zombi ile savaşla geçti. Ama son 4 sezonda bu, yavaş yavaş halklar arası ilişkiye döndü. Ve asıl dizinin konusu "zombilere karşı insanlar" olduğu için artık bu diziden değil başka diziden devam ettirecekler hikayeyi. Bu da insanları "Dizi ne hale geldi, zombilerin olayı kalmadı" eleştirilerini azaltıyor. O bakımdan olay örgüsü değişti.

O da yeni bir şey değil ve bence insan ilişkilerini izlemek benim açımdan sıkıcı fakat bakalım belki şaşırtabilirler ama ben kişisel olarak bir esprisinin kaldığını düşünmüyorum bu serinin artık.

MeynnZenith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,343
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Belli bir tane yok
World Beyond çıktı zaten amazon prime'da var?
Benim dediğim başkaymış o zaman :D. Adını yanlış hatırlıyormuşum. Benim dediğim dizinin adını hatırlamıyorum ama Daryl ve Carol'ın baş rolde olacağı bir dizi çıkacak, eminim.

O da yeni bir şey değil ve bence insan ilişkilerini izlemek benim açımdan sıkıcı fakat bakalım belki şaşırtabilirler insanları ama ben kişisel olarak bir espirisinin kaldığını düşünmüyorum bu serinin artık.
Zaten senin gibi insan ilişkilerini sevmeyenler, asıl diziden soğuyup eleştirilere boğmasınlar diye ayrı dizi ile devam ettiriyor yapımcılar. Onu demeye çalışıyorum :D.

• Beğen
Reaksiyonlar: baid

Penetrator God

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
927
İsim
Yok
Benim dediğim başkaymış o zaman :D. Adını yanlış hatırlıyormuşum. Benim dediğim dizinin adını hatırlamıyorum ama Daryl ve Carol'ın baş rolde olacağı bir dizi çıkacak, eminim.

Zaten senin gibi insan ilişkilerini sevmeyenler, asıl diziden soğuyup eleştirilere boğmasınlar diye ayrı dizi ile devam ettiriyor yapımcılar. Onu demeye çalışıyorum :D.

Yok anladım seni sorun yok ben iki türlü de sıkıldım onu demek istedim.

MeynnZenith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,343
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Belli bir tane yok
Yok anladım seni sorun yok ben iki türlü de sıkıldım onu demek istedim.
Ben de seni anladım dostum. Sadece neden başka dizi ile devam edeceğini bilmeyenler için nedenini açıkladım. Sorun yok.

Top Bottom