Neler Yeni

The Witcher 3 Güncellemesi Beklenmelimi

Ardahan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
122
İsim
ArdahanFıçıcı
Arkadaşlar Goty edition aldım galiba bi yenileme gelecekmiş oyuna sizce güncelleme geldikten sonramı başlamalıyım ?

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Bence bekle. Zaten az kaldı şurada.

Ahmet+&₺_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
105
İsim
Ahmet ylmz
Arkadaşlar Goty edition aldım galiba bi yenileme gelecekmiş oyuna sizce güncelleme geldikten sonramı başlamalıyım ?
kanka grafik ve oynayış falan hikayede değşiklik yok ama oyananış daha rahat oldu bence güncellemden sonra başla hem bedava

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Geldikten sonra oyna bence. Oyun çok güzel bu arada hayırlı olsun.

thepublicman

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,254
İsim
Kadir
Ben güncellemeyi ilk duyduğumdan beri (yaklaşık 1-2 yıldır) bekliyorum. Baya baya remastered gibi duruyor oyun kamerası bile değişebilecek (enis kirazoğlu videosuna bakabilirsiniz) ben şahsen bekleyeceğim zaten 20 gün mü ne kaldı

citiaR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Gökalp
Geldikten sonra başla bence, az kaldı zaten

MustafaaY

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
349
İsim
Mustafa Yeşilyurt
Bekle bence bende bekliyorum oyunun yarısında kaldım

Cihangir

80+ Gold
bende bekliyorum güncellemeden sonra başlıcam

Utku16

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Hüseyin
Oyun iyi güzel ama genel olarak hikayeli PlayStation oyunları hariç oyun yok .sürekli aynı oyunları yok remaster yok bilmem ney diye sürekli oynatıyorlar. Ortaya yeni bir şey koydukları yok

Quill

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
965
İsim
Hakan Can Yıldırım
Grafik ve kamera açısı için beklenilebilir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Oyun iyi güzel ama genel olarak hikayeli PlayStation oyunları hariç oyun yok .sürekli aynı oyunları yok remaster yok bilmem ney diye sürekli oynatıyorlar. Ortaya yeni bir şey koydukları yok
Remake , remastered yapıp sıfır oyun parası almalarina bende karşıyım ama witcherda ücretsiz olacak bu güncelleme

Utku16

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Hüseyin
Güncellemenin bedava olması güzel bende tekrar indirip bir bakacağım yalnız 7 yıl önce oynayıp bitirmiş çoğu oyuncu artık yeni devam oyunları görmek istiyor insanlar bi kısır döngü oluştu ve online tarafına daha çok önem verilmeye başlandı

Top Bottom