Neler Yeni

The Witcher 3 Karakter Gelişimi Yardım

Ardahan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
122
İsim
ArdahanFıçıcı
Arkadaşlar internette herkes kas hafızasını 5 te 5 yapmış ben sadece 3 e kadar yapabiliyorum sebebi nedir ? Yükseltmek için puanımda var ama sağ tıklıyorum olmuyor:

Ekler

• The Witcher Kas Hafızası Sorun.png
    The Witcher Kas Hafızası Sorun.png
    1.3 MB · Hit: 49

soul

80+ Silver
levelin yetmiyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
alı
Agalar bu oyunu ortalama kaç saat oynayınca hikaye biter sağlam bir karakter kasarak

Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
sadobrondo
Agalar bu oyunu ortalama kaç saat oynayınca hikaye biter sağlam bir karakter kasarak
yan görevleri yarı yarıya yapmışımdır
kontratlara da elimi sürmedim
çarın leveli yetince giriyodum ana göreve ona rağmen 100 saat sürdü
dlcler dahil

Son düzenleme:

kırmızışarapp

80+ Silver
2 saat oynadım ve sanırım sileceğim oyunu. Bu kadar saçma bir save başka bir oyunda yok. Görevin tam sonuna geliyorsun. Herhangi bir şey tarafından öldürünce görevin başına atıyor. 1 dedim 2 dedim 3te tak etti valla alt f4 çektim...

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,223
İsim
Kerem Çavuş
2 saat oynadım ve sanırım sileceğim oyunu. Bu kadar saçma bir save başka bir oyunda yok. Görevin tam sonuna geliyorsun. Herhangi bir şey tarafından öldürünce görevin başına atıyor. 1 dedim 2 dedim 3te tak etti valla alt f4 çektim...
ayarlardan oto save süresini ayarlayabiliyosun bende 3dkda bir save açıktı hiç böyle bi sorun yaşamadım

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
Arkadaşlar internette herkes kas hafızasını 5 te 5 yapmış ben sadece 3 e kadar yapabiliyorum sebebi nedir ? Yükseltmek için puanımda var ama sağ tıklıyorum olmuyor:
Next Gen güncellemesi ile yeteneklere ayar çektiler. Eskiden beş idi sınır. Şu an üç. Baktığınız resimler eski versiyondandır.

Tilsch

80+ Bronze
Aksiyona girmeden önce f5 atarsanız görevin aksiyon kısmında kalırsınız.Benim de yaklaşık daha 10 saatim var daha önceden almıştım next gen gelince oynamaya başladım.

kırmızışarapp

80+ Silver
Top Bottom