Neler Yeni

The Witcher Evreni Hakkında

The Semih

80+ Silver
Witcher 3'ü zamanında yarısına kadar oynadım, The Witcher sezon 1'i izlemiştim. Fakat hatırlayamıyorum tam olayları. Sıfırdan başlamak istiyorum, şimdi Witcher'ın dizisi, kitapları ve oyunları var. Kronolojik olarak hangi yolu izlemem gerekiyor? Yalnızca bilgisi olanlar yazarsa sevinirim.
Ben olsam ilk oyunu oynardım ondan sonra kitapmış diziymiş devam ederdim çünkü oyunu oynadıkdan sonra kitabı okurken hayal etmek daha zevkli.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,313
İsim
Diyarhan
Dizisi kitap ile daha alakalı son 6 günde 4 kitabını hapur hupur okudum. Hikayeleri okudukça film kareleri gözüme geliyor. Karakter yansıtması olarak oyun daha doğru. Kitapları oku ve aynı anda diziyi izle en son bütün seriyi oyna.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben olsam ilk oyunu oynardım ondan sonra kitapmış diziymiş devam ederdim çünkü oyunu oynadıkdan sonra kitabı okurken hayal etmek daha zevkli.
hayal gücü çalışmıyor ama o karakteri görmemen gerekli.

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,024
İsim
Kerem Çavuş
Dizi 1. kitaptan anlatmaya başlıyor , oyunsa son kitabın devamını anlatıyor , bana kalırsa ben ilk oyunun hikayesini izleyip 2. ve 3. oyunu oynayıp kitap ve diziyi sonraya bırakmak daha mantıklı bu şekilde 7 kitabı da baştan okumak zorunda kalmazsın ve oyundaki şeyler kitabı okurken gözünde daha iyi canlanmasını sağlar

Top Bottom