Neler Yeni

Yardım Thermalright Assassin Spirit 120 Plus V2 böylemi takılıyor?

ErenMaiky

80+ Bronze
Arkadaşlar hava soğutucuyu arkadaşın gösterdiği gibimi takicam bütün işlemler aynımı?
Ryzen 5 7500f işlemcili sistem.
Arkadaşlar yeni sistem aldım hava soğutucu önceden takmadığım için bilmiyorum eğer bir sorun yaşarsam discorddan veya WhatsApp tan size ulaşmak isterim. Dmden mesaj bırakırsanız yardımcı olabilecek kişiler sevinirim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Gürkan
Arkadaşlar hava soğutucuyu arkadaşın gösterdiği gibimi takicam bütün işlemler aynımı?
Ryzen 5 7500f işlemcili sistem.
Arkadaşlar yeni sistem aldım hava soğutucu önceden takmadığım için bilmiyorum eğer bir sorun yaşarsam discorddan veya WhatsApp tan size ulaşmak isterim. Dmden mesaj bırakırsanız yardımcı olabilecek kişiler sevinirim.
Tam detaylı anlatmıyor gibi hiç yapmayana göre, öyle diyebilirim. GamingGenTR videosunu izle.
Mesaj otomatik birleştirildi:

ben de yeni monte ettim

ErenErk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
171
İsim
Eren Erkaşda
ben de yeni taktım, iki videoyu ve kullanım kılavuzunu harmanlayınca çok basit hale geliyor montajı

Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Gürkan
Bu videodan da bakabilirsin.
marka model önemli değil bu da aynı şekilde monte ediliyor.

he ilk videoya göre konumlandırma yapabilirsin benim attığıma göre kablo ve macun için örnek alabilirsin. Macunu çok abartma ben ortaya nohut tanesi gibi koydum sonra monte ettim

ErenMaiky

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu videodan da bakabilirsin.
marka model önemli değil bu da aynı şekilde monte ediliyor.

he ilk videoya göre konumlandırma yapabilirsin benim attığıma göre kablo ve macun için örnek alabilirsin. Macunu çok abartma ben ortaya nohut tanesi gibi koydum sonra monte ettim
Sistemi daha yeni aldım kargoda. adamlar içine macun yeni koydukları için cpu test flnmi yapsam sıcaklasin. stok fan çıkartırken zorluk yaşamamak için.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
966,812
Üyeler
152,751
Son üye
cysssa
Top Bottom