Neler Yeni

🔥İndirim Thermalright Peerless Assassin 120 SE ARGB 120mm Hava Soğutucu 1.069,00 ₺!!

somoncum

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,918
İsim
Enver Eryalçın
aynı bunun gibi tıkırtılı ses geliyordu rulmandan sorun çıkmasaydı da iade etmeseydim cam kapalı olup 2 metreden duyuluyor du bende hiç çekilecek gibi değil diyerek iade ettim.

Maethril_

80+ Bronze
Yabancı inceleme kanallarındada yazılmıştı düşük devirde tıkırtı sesi sorunu. Galiba çoğunda var bu sorun.

somoncum

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,918
İsim
Enver Eryalçın
Diesel motor gibi ses çıkarıyor. 🤣

viki

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Viki pedia
Valla heatsink aynı fan farklı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arıza değil kronik bu ülke de onu yapamayacakları için servis ile hiç uğraşmadım direk iade yi koydum.

Fanlar aynı model düşük devir yüksek devir fark etmiyor.
Şans mi teseduf mu bilemiyorum sizin 6 faninizda da rulman takirtisi verken diğer arkadaşın aldığı 2 üründe çıkmamış..belirli bir parti sorunlu olabilir belkide

Yabancı inceleme kanallarındada yazılmıştı düşük devirde tıkırtı sesi sorunu. Galiba çoğunda var bu sorun.
Ben aradım bulamadım..link paylasirmisin

somoncum

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,918
İsim
Enver Eryalçın
Şans mi teseduf mu bilemiyorum sizin 6 faninizda da rulman takirtisi verken diğer arkadaşın aldığı 2 üründe çıkmamış..belirli bir parti sorunlu olabilir belkide
Ne yapayım şimdi de PA120 SE ARGB mi alıp test edeyim :)

YD insanlar video altlarına sorun var dedilerse kroniktir tamam belki her üründe çıkmıyordur ama bu kronik olmadığı anlamına da gelmez ki knk.

Firmayı kötülemiyorum bu arada çünkü çünkü bende de BA120 ARGB var ve fanları sona alsam da ses duymuyorum çiçek gibi çalışıyor keşke o model TR ye gelseydi o daha tatlı tek kule 6 heatpipes argb ramleri ve ram slotlarını da kapatmıyor.
20230530_155615.jpg

viki

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Viki pedia
Ne yapayım şimdi de PA120 SE ARGB mi alıp test edeyim :)

YD insanlar video altlarına sorun var dedilerse kroniktir tamam belki her üründe çıkmıyordur ama bu kronik olmadığı anlamına da gelmez ki knk.

Firmayı kötülemiyorum bu arada çünkü çünkü bende de BA120 ARGB var ve fanları sona alsam da ses duymuyorum çiçek gibi çalışıyor keşke o model TR ye gelseydi o daha tatlı tek kule 6 heatpipes argb ramleri ve ram slotlarını da kapatmıyor.

Alıntıyı görüntüle
Uyarıni geç farkettim..sipariş geçildi artik ..tek beklentimiz kronik sorunlu bu ürünlerin bize denk gelmemesi..gelince sonuçları paylasirim

JrBronz3

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
Yiğitcan Erman
Diesel motor gibi ses çıkarıyor. 🤣
800 RPM den sonra ses kesiliyor , 40 50 dereceye kadar 0 RPM ayarladım fanları ve sorunu bu şekilde çözdüm , geri gönder kabul olacak mı olmayacak mı ugrasamadim en güzel yöntem bu ve şuan sıkıntısız kullanıyorum

somoncum

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,918
İsim
Enver Eryalçın
800 RPM den sonra ses kesiliyor , 40 50 dereceye kadar 0 RPM ayarladım fanları ve sorunu bu şekilde çözdüm , geri gönder kabul olacak mı olmayacak mı ugrasamadim en güzel yöntem bu ve şuan sıkıntısız kullanıyorum
Bende kesilme yoktu üst devirde de vardı.

JrBronz3

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
Yiğitcan Erman
Bende kesilme yoktu üst devirde de vardı.
Fan yapısı çok garip şöyleki fanı elinle çevirdiğinde milimlik cevrilmiyor böyle nasıl anlatsam %15 lik donuslerle dönüyor fan . Ufak bir oynatsan fanı geri yerine geliyor yani katman katman ilerliyor fan , ucuz bir sekilde nasıl 66 cfm yakalarız diyip bu yöntemi bulmuş adamlar

somoncum

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,918
İsim
Enver Eryalçın
Fan yapısı çok garip şöyleki fanı elinle çevirdiğinde milimlik cevrilmiyor böyle nasıl anlatsam %15 lik donuslerle dönüyor fan . Ufak bir oynatsan fanı geri yerine geliyor yani katman katman ilerliyor fan , ucuz bir sekilde nasıl 66 cfm yakalarız diyip bu yöntemi bulmuş adamlar
Valla iyi ürününü alırsan hakkını veriyor.

JrBronz3

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
Yiğitcan Erman
Valla iyi ürününü alırsan hakkını veriyor.
Çır çır sesi zellikle düşük rpmlerde çekilmez dert , onun için 0 RPM iş görüyor yoksa harbiden çekilir dert değil

Görüntü için alınır ama öyle performans için falan alınmaz bu fanlar eski kasamin fanları 1000 rpmde 20 cfm hava üretiyordu ve ısı derecelerinde değişim olmadı termalright fanlarla, ben alırım full 1500 RPM de kullanırım kafam şişsin önemli değil diyorsanız alın 😀

Aderal

80+ Bronze
aynı bunun gibi tıkırtılı ses geliyordu rulmandan sorun çıkmasaydı da iade etmeseydim cam kapalı olup 2 metreden duyuluyor du bende hiç çekilecek gibi değil diyerek iade ettim.
anladım hocam benimki böyle değil düşük devirdeyken hiç ses yok şans işi

somoncum

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,918
İsim
Enver Eryalçın
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular