Neler Yeni

Thermalright phantom bu kasaya sigar mi ?

Drakez

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Arda Boran
view 200 tg argb kasama thermalright phantom spirit almak istiyorum. İşlemcim i5 13400f , anakartım Asus prime h610m-K d4.
Bu kasaya bu soğutma sığar mı ? Bu işlemciye gider mi ?

Subzero.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
102
İsim
s1000rr
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar.müzik.motorsiklet.spor
view 200 tg argb kasama thermalright phantom spirit almak istiyorum. İşlemcim i5 13400f , anakartım Asus prime h610m-K d4.
phantom hava soğutmalar 1 yıldan sonra ortadan açılma yapıyor şöyle düşünün ikili fan 1600rpm de döndüğün de ortası esneme yapıp bildiğiniz amortisör gibi yaylanıyor geçen hafta bir arkadaş bunun la ilgili şikayet videosu çekmişti fakat o baya esneme yapıyordu ona göre değerlendirme yapıp almalısınız.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Son düzenleme:

Drakez

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Arda Boran
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
phantom hava soğutmalar 1 yıldan sonra ortadan açılma yapıyor şöyle düşünün ikili fan 1600rpm de döndüğün de ortası esneme yapıp bildiğiniz amortisör gibi yaylanıyor geçen hafta bir arkadaş bunun la ilgili şikayet videosu çekmişti fakat o baya esneme yapıyordu ona göre değerlendirme yapıp almalısınız.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İlk kez böyle bir şey gördüm. Acaba sorun sadece onun sogutmasinda mi gerçekleşti? Başka yerlere baktım phantom spiritin bu sorunun bahseden görmedim.

Subzero.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
102
İsim
s1000rr
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar.müzik.motorsiklet.spor
İlk kez böyle bir şey gördüm. Acaba sorun sadece onun sogutmasinda mi gerçekleşti? Başka yerlere baktım phantom spiritin bu sorunun bahseden görmedim.
uzun kullanımdan sonra esneme yapıyor yabancı formlarda yazdıklarını görmüştüm.

forza11

80+ Bronze
gamer nexus gibi her haltı eleştiren kanallar bile son 2-3 senedir en iyi soğutucu olarak thermalright öneriyor. 4-5 tane incelemesi var.
en ufak bir kronik sorun olsa önce onlar gömerdi , 2-3 senedir de önermezdi.
eğer böyle bir sorun var diyorsanız link atar mısınız

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
954,696
Üyeler
150,537
Son üye
jzayd
Top Bottom