Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Thermalright Phantom Spirit 120 Se Argb TL-C12B-S V2 120MM 1.299TL ÇÖKKKK

byhorozkentli

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,458
İsim
Deniz Bey
aldım ama siparişimi iptal ettiler beta plus ayar oldum :)
Kaç adet almıştınız
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kargoya verildi benim 1 adet kenarda dursun diye aldım seneye lazım olmazsa satarım,akmaz kokmaz nasılsa

Bayramdurmus

80+ Bronze
Fan modun da burada hangisi seçili olmalı sizce

Ekler

• IMG_5217.jpeg
    IMG_5217.jpeg
    3.7 MB · Hit: 90

Rudiarius

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
119
İsim
Samet Yılmaz
argb desteği olmayan anakartta bu soğutucunun ışıklarını kapatmak mümkün mü?
Fan hızıyla ışıklandırmasının kablosu ayrı ayrı diye biliyorum 4 pin rgb olan ışık kablosunu takmazsan ışıkları yanmaz.

sfky9842

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
482
İsim
SEFA KAYA
Fan modun da burada hangisi seçili olmalı sizce
bence 5600 de standart iyi değer. ben 7500f de performance de tutuyorum 7800x3d işlemcim olsa full speed seçerdim

argb desteği olmayan anakartta bu soğutucunun ışıklarını kapatmak mümkün mü?
argb 3 pin 5v bağlantısını yapmazsanız ışıkları yanmaz. cpu_fan kablo takarsanız sadece fanlar döner.

Bayramdurmus

80+ Bronze
bence 5600 de standart iyi değer. ben 7500f de performance de tutuyorum 7800x3d işlemcim olsa full speed seçerdim

argb 3 pin 5v bağlantısını yapmazsanız ışıkları yanmaz. cpu_fan kablo takarsanız sadece fanlar döner.
full speed aldım 70-71 düştü ama yine fan sesi yok full değil gibi geldi emin olamadım

sedre

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Emir
Uygunsuz davranış
2 ay boyunca yorumları okuyup bir şey öğrenememiş afacan emir örneği karşımdayken neden yorumları okuyup vaktimi boşa harcıyım primat kadar zekan yok senin :)
Daha dediğimi anlamayan beyininden bile söz edemeyeceğim bir mahluk benim zekami siniyor bide laf soktuğunu falan sanıyor ezik dndmmdnd Güzel oğluşum senin gibi bomboş rezalet bir insan miyim ben oturup 2 ay yorum okuyayım zekadan bahsediyor bide uslu çocuk ol buralarda millete iftira yalan atma sonra uf olursun akıllı çocuk skdkjdkd dalga geçiyorum anlamıyor bile neyse senle uğraşamam uza

Daha dediğimi anlamayan beyininden bile söz edemeyeceğim bir mahluk benim zekami siniyor bide laf soktuğunu falan sanıyor ezik dndmmdnd Güzel oğluşum senin gibi bomboş rezalet bir insan miyim ben oturup 2 ay yorum okuyayım zekadan bahsediyor bide uslu çocuk ol buralarda millete iftira yalan atma sonra uf olursun akıllı çocuk skdkjdkd dalga geçiyorum anlamıyor bile neyse senle uğraşamam uza
.

Ldrago

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Salih

.
Olmayan zekana laf edince de hemen üstüne alındın eksikliğinin sen de farkındasın ardın yanıyor tabi :) bu soğutucu da en çok senin ardına lazım 7 bakır ısı borulu anca soğutur senin ardını he bu arada ücretsiz montajlayabilirim amme hizmeti olarak düşün arkadaşlarının arasında ışıldaya ışıldaya dolaşırsın canım benim😉.

StrangerIX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
897
İsim
Baran Kut
Bu soğutucu ile termal macun geliyor muydu yoksa harici almalı mıyım ?

xFxem

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
242
İsim
Cem

Thermalright Assassin Spirit 120 Plus V2 almıştım keşke bekleseymişim 2 fanlı 1100e 4 taksit almıştım bu cok daha güzelmiş fırsatta bitmiş şansımıza...​

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,105
İsim
Oğuz
Sağlam bir şekilde geldi benimki. Dolapta yatmaya bıraktım.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
970,779
Üyeler
153,441
Son üye
ruzgar1234
Top Bottom