Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Thermalright Phantom Spirit 120 Se Argb TL-C12B-S V2 120MM 1.299TL ÇÖKKKK

Ldrago

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Salih
Bu betaplus teknoloji gaming gen değil onların ismini kullanan bir mağza puanını atayım bunları yaklaşık 2 aydır takip ediyorum her ürünü ucuz satıyorlar ve genelde kullanılmış yada bozuk ürün yollayıp iade almıyorlar h.o hepinize

Mesaj otomatik birleştirildi:

Pazarama ve n11 den yorumlarına bakabilirsiniz
1721473691991.png

1721473747159.png

adresleri bile aynı ama siz bilirsiniz yine de

sfky9842

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
424
İsim
SEFA KAYA

ruaF1912

80+ Bronze
dün gece 12'ye kadar kalmaz demiştim, alan arkadaşlara hayırlı olsun, güle güle kullanın :kedi:

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,010
İsim
Oğuz
Benimki kargoya verilmiş

Bayramdurmus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
463
İsim
Bayram

CiviL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Ertuğrul
argb desteği olmayan anakartta bu soğutucunun ışıklarını kapatmak mümkün mü?

sedre

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Emir
Uygunsuz davranış
Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle

adresleri bile aynı ama siz bilirsiniz yine de

çok bilmişlik yapıyor hocam
Bilader siz sorunlu musunuz size dikkat edin diye yazdım Yorumları okuyun yürüyün gidin n11 pazaramada kafalara bak yok alamadigim için yapiyormusum lan lasam nolcak max200 TL kar edersin

Aynen kanka senin gibi 200 TL kar edecek olsam ne yazar 500 TL fazlasını basar alırım gaming genden bende şuan var zaten herkesi kendiniz gibi sanmayın uyarmak için yazdım
ya da indirimde alamadığı için böyle yapıyor 🤣

Ldrago

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Salih
Bilader siz sorunlu musunuz size dikkat edin diye yazdım Yorumları okuyun yürüyün gidin n11 pazaramada kafalara bak yok alamadigim için yapiyormusum lan lasam nolcak max200 TL kar edersin

Aynen kanka senin gibi 200 TL kar edecek olsam ne yazar 500 TL fazlasını basar alırım gaming genden bende şuan var zaten herkesi kendiniz gibi sanmayın uyarmak için yazdım
Birincisi ben al-sat için almadım al-sat yapanlardan da haz etmem ikincisi 2 aydır takip ediyormuşsun ama daha aynı firmalar olduğunu bile öğrenememişsin benim 1 dakikamı almadı üçüncüsü beta plus gaminggenin alt firması değil hatta tam tersi gaminggen beta plus ın oyun özelinde oluşturduğu bir marka şimdi üslubunu da al git :)

sedre

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Emir
Birincisi ben al-sat için almadım al-sat yapanlardan da haz etmem ikincisi 2 aydır takip ediyormuşsun ama daha aynı firmalar olduğunu bile öğrenememişsin benim 1 dakikamı almadı üçüncüsü beta plus gaminggenin alt firması değil hatta tam tersi gaminggen beta plus ın oyun özelinde oluşturduğu bir marka şimdi üslubunu da al git :)
Aynı firma olarak gözüktüğünu biliyordum yorumlara bakarak bu kanıya vardım Calismayinca ağlarsın velet gibi git yorumları oku güzel usluplu çocuk

Al sat için almadın ama milleti 200 TL ucuza alamadı bunu yazıyor diye palavra sıkıyorsun bu forum bunun gibilerden temizlenmedikce gelişemez .d

Ldrago

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Salih
Uygunsuz davranış
Aynı firma olarak gözüktüğünu biliyordum yorumlara bakarak bu kanıya vardım Calismayinca ağlarsın velet gibi git yorumları oku güzel usluplu çocuk

Al sat için almadın ama milleti 200 TL ucuza alamadı bunu yazıyor diye palavra sıkıyorsun bu forum bunun gibilerden temizlenmedikce gelişemez .d
2 ay boyunca yorumları okuyup bir şey öğrenememiş afacan emir örneği karşımdayken neden yorumları okuyup vaktimi boşa harcıyım primat kadar zekan yok senin :)

Top Bottom