Neler Yeni

Thermaltake T25 kasayı alacağım iyi mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Murat

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
BU KASAYI ARKAFAŞIMDAN 1800 TL civarı arkadaşımdan alacağım sizce nasıl?
Kullananlar var mı, sessiz mi çalışıyor?

Alma.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Murat
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Alma.
Mesaj otomatik birleştirildi:

sebep nedir? öğrenebilir miyim?

Karacabey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
711
İsim
Abdullah
Kasanız ısınıyor mu? Ayrı olarak sessiz çalışıyor mu fanları cevaplarsanız sevinirim.
Ön taraf temperli cam sanırım kasada. Alacağın kasa ön tarafı açık mesh kasalardan olsun. Kasada hava akışı kötü olunca ryzen 5600 veya 12400f gibi işlemcilere stok soğutucu fan yetmiyor ekstra masraf yapıyorsun.

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Murat
Ön taraf temperli cam sanırım kasada. Alacağın kasa ön tarafı açık mesh kasalardan olsun. Kasada hava akışı kötü olunca ryzen 5600 veya 12400f gibi işlemcilere stok soğutucu fan yetmiyor ekstra masraf yapıyorsun.
Ya bende şu an mesh kasa var fakat sesinden rahatsızım mesh de ön fanların sesi dışarı çıkıyor ve ses çıkartıyor. R5 1600 var bende şu an 5600'e yükseltmeyi düşünüyordum.

Karacabey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
711
İsim
Abdullah
Ya bende şu an mesh kasa var fakat sesinden rahatsızım mesh de ön fanların sesi dışarı çıkıyor ve ses çıkartıyor. R5 1600 var bende şu an 5600'e yükseltmeyi düşünüyordum.
Ekstra 600 ile bin TL arası bir kule tipi soğutucu alman lazım. Ama diğer parçalar ne olacak ekran kartının sıcaklığıda artar. Benim kasamda mesh ama fan seslerini duymuyorum. Üstelik dandik bir kasa. Fanları değiştirebilirsin. Örnek vermek gerekirse 5600 70 derece görmedim hiç. Bazı arkadaşlar 85 derece görmüş ben kasanın hava alması ile alakalı olduğunu düşünüyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Murat
Ekstra 600 ile bin TL arası bir kule tipi soğutucu alman lazım. Ama diğer parçalar ne olacak ekran kartının sıcaklığıda artar. Benim kasamda mesh ama fan seslerini duymuyorum. Üstelik dandik bir kasa. Fanları değiştirebilirsin. Örnek vermek gerekirse 5600 70 derece görmedim hiç. Bazı arkadaşlar 85 derece görmüş ben kasanın hava alması ile alakalı olduğunu düşünüyorum
Benim attığım kasa ile mi 85 derece görmüş? Çok kararsızım çünkü ürün 0 ve fiyatı çok uygun

Top Bottom