Neler Yeni

Thermaltake view 51 ARGB mystic light bağlayamama sorunu

omr1232

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ömer faruk ÇETİNKAYA
Arkadaşlar öncelikle selamlar,
Ben yakın zamanda msi meg ace z490 çipsetli bir anakart kullanarak sistem kurdum. Sistemi de thermaltake view 51 ARGB modeli üzerine inşa ettim. Bilindiği üzere kasa msi mystic light destekliyor fakat ben kasanın hangi çıkışını, anakartın hangi girişine takacağımı bilmediğimden kasanın ARGB’ sini msi mystic light yazılımı üzerinden kontrol edemiyorum. Konuyla ilgili arkadaşların yardımlarını bekliyorum. Şimdiden teşekkürler...!

AyhanBas

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Ayhan Baş
bende thermaltake commander g33 modelini aldım bende ilkten bağlayamadım senin fanlarda bir kontrolcüye bağlıysa kasa içerisinden bir adet anakart rgb bağlantı kablosu çıkıyor kablonun bir ucunu kontrolcü üzerindeki m/b in girişine tak diğer ucunuda anakarta add header soketine sonra kasa üzerinde rgb tuşu var ona basılı tut sonra msytic light üzerşnbden kontrol edebilirsin

omr1232

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ömer faruk ÇETİNKAYA
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Çok teşekkür ederim üstat
Mesaj otomatik birleştirildi:

bende thermaltake commander g33 modelini aldım bende ilkten bağlayamadım senin fanlarda bir kontrolcüye bağlıysa kasa içerisinden bir adet anakart RGB bağlantı kablosu çıkıyor kablonun bir ucunu kontrolcü üzerindeki m/b in girişine tak diğer ucunuda anakarta add header soketine sonra kasa üzerinde RGB tuşu var ona basılı tut sonra msytic light üzerşnbden
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yalnız add header soketinin ve kasa kontrol kablosunun nasıl bir görünümü var bilmiyorum senden ricam foto yollayabilir misin

Son düzenleme:

AyhanBas

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Ayhan Baş
Yesil tik olan cikis buna uygun kablo olmali

Ekler

• indir.jpeg.jpg
    indir.jpeg.jpg
    10.8 KB · Hit: 76

omr1232

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ömer faruk ÇETİNKAYA
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yesil tik olan cikis buna uygun kablo olmali
Eyvallah dediğin kablolamayı yaptım ama yine çalışmadı ama sanırım bu sefer msi mystic lightla alakalı programı çalıştıramıyorum.

Top Bottom