Neler Yeni

TikTok kullanıyor musunuz? (Anketli)

TikTok kullanıyor musunuz?

• Evet

• Hayır

Sonuçları oy verdikten sonra görebilirsiniz.

inkodes

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
352
İsim
Muhammed Fehim Yazıcı
Evet millet kullanmıyor çoğunluk olarak ama tiktok yerine Instagram reels kullanıyor musunuz diye sorsak yüzde 90 evet çıkar ki pek farklı şeyler değil zaten ve bir de kimleri takip ettiğin önemli
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tiktokun ismi ***** platformuna döndüğü için millet girmiyor ama reels de aynısı çoğu kişi bunun farkinda değil hatta instagramin kitlesinde de başka türlü bı aptallık var hepsi sigma ** boş boş triplerde cogu. Yine iyi içerik ureteni de vardır ama bu tarz platform elestrilerinde genelleme yapmak zorundayız.

TRSTEADY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,404
İsim
Emre
adı üstünde dostum sorunun kaynağını sen söylüyorsun insanlar e uygulama kapatılınca ne olacak onuda açıkla senin kafanda kurduğun senaryoya göre ne olacak tiktok gitti bitti toxic kitle gitti herkes mutlu mesutmu olacak bu mu mutlu sonmu?
dostum tk kapanırsa hepsinin diğer sosyal medyalarını ele geçireceğini düşünmüyorum. insta veya yt shorts kullansalar bunlarda da pekte para kazanmicak video üretenler

inkodes

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
352
İsim
Muhammed Fehim Yazıcı
A***l yazmak yasakmış bilmiyordum kusura bakmayın

Ekler

• Screenshot_2024-04-21-23-15-08-045_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2024-04-21-23-15-08-045_com.android.chrome.jpg
    525.9 KB · Hit: 20

Zexius

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
328
İsim
Poyraz
dostum tk kapanırsa hepsinin diğer sosyal medyalarını ele geçireceğini düşünmüyorum. insta veya yt shorts kullansalar bunlarda da pekte para kazanmicak video üretenler
bende video üreticisiyim dostum ismimi vermek istemiyorum lakin gayet doğru içerikler üretiyorum ekmek paramı kazanıyorum sizin derdiniz kitle olduğunu sanıyordum içerik üreticilerinin para kazanması canınızı sıkıyorsa o sizin kişisel sorununuz her içerik üreticisi abidik gubidik içerikler üretmiyor siz yargısız infaz yapıyorsunuz o işlerde öyle olmuyor siz bu kafayla çok yaşamazsınız bilginize.

TRSTEADY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,404
İsim
Emre
bende video üreticisiyim dostum ismimi vermek istemiyorum lakin gayet doğru içerikler üretiyorum ekmek paramı kazanıyorum sizin derdiniz kitle olduğunu sanıyordum içerik üreticilerinin para kazanması canınızı sıkıyorsa o sizin kişisel sorununuz her içerik üreticisi abidik gubidik içerikler üretmiyor siz yargısız infaz yapıyorsunuz o işlerde öyle olmuyor siz bu kafayla çok yaşamazsınız bilginize.
içerik üretenler zoruma gitmiyor ama uygulamayı onlyfans gibi kullananlar zoruma gitmiyor değil. bu arada ben bu kafayla çok yaşıyamicaksam şunları düşünemiyorum bile

Ö.F.Ö

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
934
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü

POLAT ALEMDAR_

80+ Silver
Ne izlersen ne beğenirsen ona göre keşfet geliyor, öyle sanıldığı gibi full boş içerikler yok. Mesela benim önüme dizi, futbol gibi ilgimi çeken içerikler çıkıyor. Boş içerikler çıktığı zaman ilgilenmiyorum veya önerme seçeneklerini seçerseniz keşfetiniz düzgün olur.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu cringe veya tek amaçları dans etmek olan insanların içeriklerden hepimiz bıktık.

Ö.F.Ö

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
934
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Çağlar İrek
Trendyol'da bu aralar sırf Tiktok'ta paylaşmak için abuk subuk sorular soruyorlar. Kapansa da kurtulsak :D

Mete Yavuz

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
çoğunluk beğenmiyor ve abd bile kaldırmayı düşünüyor. sana bol twerk izlemeler
Neden twerk videosu aradın ki? O verdiğin etkileşime göre video atıyor sana. Üstelik ABD'deki içerikleri VPN ile izlediğinde paraşütle atlayan adamlar vs. çok kaliteli içerikler var. İki üç tane asparagas bilgini satma bana.

alovra

80+ Bronze
tiktok izleyenler bence akıl sağlığını bi kontrol ettirsin

TRSTEADY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,404
İsim
Emre
Neden twerk videosu aradın ki? O verdiğin etkileşime göre video atıyor sana. Üstelik ABD'deki içerikleri VPN ile izlediğinde paraşütle atlayan adamlar vs. çok kaliteli içerikler var. İki üç tane asparagas bilgini satma bana.
Bu yinede uygulamanın çoğunluğunun mal olduğu gerçeğini değiştirmiyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,091
Üyeler
141,239
Son üye
soulebonigas
Top Bottom