Neler Yeni

Tiktok'çuların sizcede fazla üstüne gidilmiyormu?

Tahins

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Akın Ören
Arkadaşlar sizcede çok fazla üstlerine gidilmiyormu? Bende sevmiyorum evet fakat herkes istediğini yapabilir laik bir ülkedeyiz nede olsa. Size bir zararı yoksa sorun yok demektir.

goshawk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
Çağrı Ö
hayır, fazla gidilmiyor hatta az bile. insanlar özel hayatlarında başkalarına zarar vermediği sürece istediğini yapabilir ancak bu insanlar bunları yayınlıyor. yani insanları etkiliyor. rtük vb. kurumlar da tam olarak bu yüzden denetim yapar(güya).

Sternog

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,982
İsim
Orçun Kaynar
yoooo

atachu

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,180
İsim
ata erdem
Arkadaşlar sizcede çok fazla üstlerine gidilmiyormu? Bende sevmiyorum evet fakat herkes istediğini yapabilir laik bir ülkedeyiz nede olsa. Size bir zararı yoksa sorun yok demektir.
hayır az bile. benim küçük kardeşlerimin ileride doğacak çocuğumun beynini yıkıyorlar ve sonra o insanlar ***** bir şekilde kamuya karışıyor

gorkxgoat

80+ Bronze
Siz laikliği baya karıştırmışsınız.
Tiktok çu dediğiniz arkadaşlar kameranın karşısına geçip değişik hareketler yapan kişilerdir.
Ha öyle zevk buluyorlarsa tamam yapsınlar ama bana göre gereksiz ve saçma

Mr. Edri

80+ Platinum
En İyi Cevap
26
Dahası  
Reaksiyon skoru
23,311
İsim
.
Bana göre devlet kurumlarının 15 yaş altı için TİKTOK'u yasaklamalı.

Vartex

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,766
İsim
Mehmet
Laik: Din işleriyle dünya işlerini ayıran, dinin dünya, özellikle devlet işlerine karışmasını istemeyen (kişi, toplum, devlet).

Top Bottom