Neler Yeni

Tıraş makinesi önerisi

Bulkyapanobez

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,052
İsim
Yusuf Aras
İlgilendiği Kategoriler
Spor
Bu ürünü
Bilmiyorum ben jilet kalınlastiri makineyi önerdi babamda hiç jilet atmadigimdan sakalımda yok denecek kadar az 😂
Mesaj otomatik birleştirildi:

Knk alma dur aynı ürün amazonda denk geldim şimdi 268 TL buda link Philips MG3720/15 Erkek Bakım Seti 7'si 1 Arada, Siyah
Amazon’un
Seçimi
"
Bu arkadaşın dediği gibi amazondan 268 TL e aldım ikinizide teşekkürler

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,952
İsim
tümen dağ

Enivici Vokke

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,957
İsim
Abdullah Aydoğdu
Philips alma, aldıysan da iade et. 16 saat şarj edip 1 saat kullanabiliyorsun. Böyle bir saçmalık olamaz.

Kontfire

80+ Silver
Philips alma, aldıysan da iade et. 16 saat şarj edip 1 saat kullanabiliyorsun. Böyle bir saçmalık olamaz.
Onun sebebi batarya ne kadar yavaş doldurulursa ömrünün o kadar uzun gitmesiyle alakalı. Benim philipsin bataryasi 10 yıldır bir sorun çıkarmadı bu özelliği sayesinde. Gidip öyle hızlı şarjlı cihazlardan alirsaniz 2 yıl sonra da bataryayi elinize alırsınız.

Yani saçmalık değil hocam, aslında olması gereken bir şey. Zaten evde yokken takarsın fişe günde 1 saatten fazla traş olmuyorsun ki

Enivici Vokke

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,957
İsim
Abdullah Aydoğdu
Onun sebebi batarya ne kadar yavaş doldurulursa ömrünün o kadar uzun gitmesiyle alakalı. Benim philipsin bataryasi 10 yıldır bir sorun çıkarmadı bu özelliği sayesinde. Gidip öyle hızlı şarjlı cihazlardan alirsaniz 2 yıl sonra da bataryayi elinize alırsınız.

Yani saçmalık değil hocam, aslında olması gereken bir şey. Zaten evde yokken takarsın fişe günde 1 saatten fazla traş olmuyorsun ki
Powertec tıraş makinem 1-2 saatte şarj oluyor ve 1 saat kullanabiliyorum. Uzun zamandır pilinde herhangi bir sorun çıkmadı.
16 saate 1 saat aşırı absürt bir şey. Onunla uğraşamam ben şahsen.

Karl Dönitz

80+ Bronze
Powertec tıraş makinem 1-2 saatte şarj oluyor ve 1 saat kullanabiliyorum. Uzun zamandır pilinde herhangi bir sorun çıkmadı.
16 saate 1 saat aşırı absürt bir şey. Onunla uğraşamam ben şahsen.
Ben tam almayı planlıyordum içime kuşku düştü. Sizin bir öneriniz var mı?

Enivici Vokke

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,957
İsim
Abdullah Aydoğdu
Ben tam almayı planlıyordum içime kuşku düştü. Sizin bir öneriniz var mı?
Powertec TR-658 makinayı vücut tıraşım için kullanıyorum ve memnunum. Vücuttan önce yüz bölgesi için de kullanmıştım.
Ama 150 liralık şey 220-250 TL olmuş. Amazon'da falan indirime girmesini bekliyorum, tekrar ondan alacağım.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
965,000
Üyeler
152,387
Son üye
BOSKA
Top Bottom